Pradžia Straipsniai Ar reikalingos gėlės liudininkei ir pamergėms?

Ar reikalingos gėlės liudininkei ir pamergėms?

vestuviu puokstes

Ar reikalingos gėlės liudininkei ir pamergėms – klausimas, dėl, kurio ilgai dvejoja ne viena nuotaka. Gėlės vestuvėse visuomet kuria grožį, stilių, praskaidrina nuotaiką, tačiau, ar tikrai verta investuoti būtent į puokštes vestuvių liudininkei ir pamergėms?

Per ilgus metus susiklosčiusios vestuvių tradicijos byloja viena, kad gėlės vestuvių pagalbininkėms – tarsi būtinas atributas, tačiau organizuojant vestuves galima laužyti 99 proc. rašytų ir nerašytų taisyklių ir kurti šventę pagal savo norus.

Vienas svarbiausių argumentų, kodėl gėlės liudininkei ir pamergėms nereikalingos – tai patogumas. Minėtos moterys – vestuvių metu yra pirmosios nuotakos pagalbininkės visais klausimais – kai ceremonijos metu reikia palaikyti ar pataisyti nuotakos nuometą ar suknelės šleifą, vėliau – reikia kažką palaikyti, perimti svečių dovanotas gėles, dovanas, kažką atnešti… Gėlių puokštės neretai tiesiog trukdo atlikti šiuos nedidelius, bet būtinus darbelius.

Alternatyvos liudininkės ir pamergių puokštėms

Jei vis tik norite papuošti savo pamerges ir liudininkę gyvomis gėlėmis, rekomenduojame pasitarti su vestuvių floristu ir paieškoti alternatyvių variantų. Gėlė plaukuose, lengvas gyvų gėlių vainikas ar apyrankė taps išskirtiniu aksesuaru ir neužims rankų.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą