Pradžia Fotografija/Filmavimas Ar pozuoti per vestuves?

Ar pozuoti per vestuves?

Ar pozuoti per vestuves?
Nuotrauka: fotogidas.lt

Ruošiantis vestuvėms peržiūrite daugybę vestuvinių fotosesijų galerijų, skirtingų vestuvių fotografų braižą ir išsirenkate tai, kas Jums patinka. Tuomet ir iškyla klausimas, kaip tai pakartoti? O ar verta kartoti?

Jei labiau įsigilinsite į nuotraukas ir žmonių pozas jose, pajusite, kad gražiausios atrodo natūralios, tarsi netyčia pagautos akimirkos. Vienintelė jų paslaptis yra tai, kad jos iš tikrųjų ir yra pagautos beveik netyčia. Šią tendenciją atsipindi ir vestuvių fotografija, kurioje vyrauja savotiškos mados. Nuo statiškų, dirbtinų nuotraukų vestuvių fotografai pereina prie nuotaikingų, natūralių ir gyvenimiškų kadrų. Fotografas visada patars, kaip pasisukti ar kada reikėtų pakelti smakrą, galbūt, kur nukreipti žvilgsnį, tačiau tie laikai, kai jis įsakmiai nurodydavo ką daryti, kaip stovėti ir šypsotis – jau praeitis.

Kaip pozuoti per vestuves nepozuojant?

Ar pozuoti per vestuves?
Nuotrauka: fotogidas.lt

Pirmiausia, atsipalaiduokite ir džiaukitės akimirka. Šypsokitės pamatę pasipuošusius svečius, nustebkite nuo netikėto mylimojo bučinio ir nuoširdžiai džiaukitės tėvų apkabinimu. Šiuolaikinė fototechnika veikia greitai, todėl galite visiškai užsimiršti ir nesijaudinti, kad vestuvių fotografas nesuspės užfiksuoti akimirkos.

Profesionalūs vestuvių fotografai stengiasi likti tarsi nepastebėti, netrukdyti ir nekoreguoti natūralių veiksmų. Svarbu nesidrovėti fotoaprato objektyvo ir jaustis gana laisvai: jei norite kaip tik šią akimirką žvilktelėti į veidrodį – nelaukite, pasitaisykite slystelėjusį auskarą ar už ausies užkiškite neklusnią plaukų sruogą.

Jaudintis dėl savo trūkumų, suknelės ar šukuosenos netobulumų – džiugesio kupiną dieną tikrai ne metas. Aprangą ir jos detales jau pasirinkote, todėl nieko nebepakeisite, tad susitaikykite ir visa tai pamirškite. Žinoma, netinkamų dalykų pasitaiko, tačiau kiekvienas vestuvių fotografas stengsis dirbti taip, kad atskleistų gražiausias Jūsų puses. Nebijokite dėl apgamo, rando ar tiesiog Jums nelabai patinkančios veido pusės: profesionalai nuotraukose žaidžia apšvietimu, šešėliais ir visada suranda geriausią kampą. Antra vertus, būtent kai kurie maži netobulumai ir suteikia mums išskirtinumo, individualumo, kurio visada trokštame.

Grupinės nuotraukos

Joms svarbiausia visus sukviesti: nuotaka su pamergėmis, pabroliais, jaunikis su pabroliais, jaunieji su draugais šeima. Priklausomai nuo temos ir pasirinkto stiliaus, vestuvių fotografas sukurs Jums nuotaiką, parodys pozą, kurią pakartoti tinkamai bus sudėtinga, bet kartu ir juokinga bei smagu.

Tokiose nuotraukose svarbiausia neužsimerkti ir nelaikyti žvilgsnio nuolat nuleidus žemyn. O visa kita – tai smagios šėlionės. Žinoma, jei norite portretinės nuotraukos, galima akimirkai surimtėti. Paklauskite, kaip pasisukti ir fotografas Jums visada patars. Tokios nuotraukos neišvengiamos su tėvais, seneliais ar kitais vyresniais giminėmis.

Vestuvių fotosesijai galima pasiruošti žaidimo elementų: pamergės besidalinančios balionais, pabroliai tarsi besiginčijantys, kuris atkimš šampaną, arba linksmi bandymai pasidaryti draugų asmenukę.

Trumpai tariant, atsipalaiduokite ir nesukite sau galvos dėl pozavimo!

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą