Pradžia Jaunųjų stilius Aksesuarai jaunikio aprangai

Aksesuarai jaunikio aprangai

Aksesuarai jaunikio aprangai

Išsirinkus kostiumą, smokingą ar kitą derinį reikia užbaigti jaunikio vestuvių įvaizdį su aksesuarais. Jūsų kostiumas ar smokingas tarsi balta drobė kuri bus užpildoma jaunikio aksesuarais. Nuo pridedamos kišenės puošmenos fantazijos iki įdomesnių kojinių galimų papuošalų apstu.

Jaunikio aksesuarų patarimai:

Kaklaraištis ar kita

Jeigu jūs planuojate būti klasiškas jaunikis tai akivaizdus pasirinkimas bus kaklaraištis. Tačiau jeigu klasika ne jums ar norite įdomesnio pasirinkimo, jų tikrai yra! Nuo plonų kaklaraiščių, peteliškių iki kaklo skarelių. Svarbiausia spalvų ir raštų pasirinkimas yra tikrai didelis todėl nebūtina rinktis konservatyvios juodos spalvos.

Fantazija

Teisingai pasirinkta švarko kišenės fantazija gali jūsų rūbą pakelti į aukštesnį lygį. Tik rinkitės spalvos gamą tokią kuri atitinką jūsų dienos stilių, svarbu, kad viskas derėtų tarpusavyje. Jeigu norite palikti įspūdį  šviesą spalvą arba smagų raštą kuris pritrauks visų svečių dėmesį.

Prisekite gėlių papuošimą prie švarko atlapo

Aksesuarai jaunikio aprangai

Gėlių papuošimas atlape dar vienas puikus pasirinkimas jaunikiui. Paprastai tokiu pačių tik šiek tiek lengvesniu papuošimu pasidabina ir pabroliai. Pasistenkite, kad jūsų pasirinkimas būtų ištaigingesnis nei pabrolių. Čia galima panaudoti nuo gėlių papuošimo iki origami, pasirinkimas priklauso jums ir kiek originalūs būsite. Geriausias pasirinkimas rasti kažką kas sukels sentimentus tačiau bus ir stilingas pasirinkimas.

Sąsagos

Sąsagos tikėtina bus pats mažiausias jaunikio aksesuaras tačiau teisingai pasirinktas variantas gali stipriai pakelti jūsų įvaizdį. Šis papuošalas gali būti pačių įvairiausių formų ir dydžių. Kas įdomiausia, kad net pasirinkus kokio mėgstamo tv filmo sąsagas kaip pvz “Žvaigždžių karai” dėl jų dydžio jūs vis tiek atrodysite klasiškai. Vis gi tikėtina jūsų pasirinkimas bus solidesnis.

Diržas ar petnešos

Jeigu jūsų kostiumas bus siuvamas pagal užsakymą jums ko gero gali neprireikti diržo, tačiau kodėl vis tiek jo neužsidėjus? Kyla klausimas kodėl, jeigu jūsų kelnės idealiai jums tinka? Atsakymas labai paprastas. Kartais tereikia vienos detalės kaip odinis diržas ar petnešos kurios jūsų galutinį įvaizdį nuo paprasto padarys į pritrenkiantį. Čia jums kuo puikiausiai tiks ir pats paprasčiausias diržas, tačiau visada galima rinktis iš įdomesnių modelių kurių rinkoje tikrai netrūksta. Diržo vidinėje pusėje galima net išsiuvinėti vestuvių data ar specialią žinutę.

Stilingos kojinės

Taip, tu gali apsimauti paprastas juodas ar baltas kojines ir visas darbas padarytas, tačiau kur smagumas? Mes patariame žaisti su spalvomis arba raštais. Bet kokiu atveju jūsų kojinės greičiausiai bus  batuose ir po kelnėmis todėl net jei jos nesulauks daug dėmesio tai jums atveria puikias galimybes su jomis paeksperimentuoti.

Batai

Pradedant nuo galvos ir judant link kojų, paskutinis jaunikio aprangos aksesuaras – batai. Batų pasirinkimas neapsiriboja ties vienu modeliu todėl čia svarbu juos priderinti prie bendro jūsų aprangos stiliaus, vestuvių temos bei jūsų asmenybės, skirkite laiko idealių vestuvinių batų paieškai.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą