Pradžia Jaunųjų stilius 99 vestuvinės suknelės nuotakoms 2018 metams

99 vestuvinės suknelės nuotakoms 2018 metams

99 vestuvinės suknelės nuotakoms 2018 metams

Šiais laikais surasti sau tinkančią vestuvių suknelę yra daug lengviau nei seniau. Tiek vietinės tiek tarptautinės vestuvių suknelių kompanijos siūlo savo produkciją pagal naujausias vestuvių madų tendencijas bei suknelės pasižymi detalių gausumu. Žemiau sekančioje galerijoje mes pateikiame Justin Alexander naujausią kolekciją 2018 metams kuri tiks visoms būsimoms nuotakoms nesvarbu kokį stilių jūs mėgtumėte.

Viena naujausių tendencijų šiais metais bus vestuvių suknelės su plačiais sijonais bei nepastoviu lengvu dizainu su daug detalių turinčiu viršumi. Dauguma modelių papuošti nėriniais ypač viršutinėje dalyje, o nuogos nugaros ir iškirptė turi daugybę skirtingų variantų. Širdies formos iškirptės pagražintos medžiaga sukuria nuostabią iliuziją bei atkreipia dėmesį. V formos, apnuogintų pečių ar su plonom petnešom suknelės padailintos gražiais papuošimais. Pabaigai, nugaros atrodo pritrenkiančiai su sagomis papuoštomis permatomu šilku.

Jeigu vilkėsite vieną iš Justin Alexander vestuvinių suknelių kolekcijos 2018 metams jūs tikrai paliksite visiems susirinkusiems didelį įspūdį. Jo kūriniai yra puikios kokybės, ypač gundantys ir moteriški. Pažvelkime ką šis dizaineris sukūrė būsimoms nuotakoms!

Taip pat galite peržiūrėti ir Naujausios vestuvinių suknelių tendencijos 2018 metams


Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą