Pradžia Kaip pasipiršti? 8 pasipiršimo klaidos

8 pasipiršimo klaidos

8 pasipiršimo klaidos

Pasipiršimo planavimas gali kelti lygiai tiek pat streso kaip ir vestuvių planavimas. Pasipiršimas – tavo ir būsimos sužadėtinės svajonių momentas apie kurį turbūt abu jau senokai svajojote. Kai kurios merginos duoda užuominas savo vaikinams kaip ir ko jos tikisi, tačiau kitos laukia sukryžiavusios pirštukus ir tikisi, kad būsimas sužadėtinis pataikys.

Jeigu tu esi dabar apmąstymuose kaip čia pasipiršti savo išrinktajai, tai verta pagalvoti ir ko nereikėtų pamiršti ar ko reikėtų išvengti. Pamėgink atsiminti visus 8 punktus ir išvenk klaidų kai išauš tavo suplanuota diena.

1. “Žaidimo plano” neturėjimas

Jeigu tavo “žaidimo planas” yra tiesiog “iš oro” iššauti klausimą tai pagalvok iš naujo. Šis svarbus klausimas turėtų būti neblogai apsvarstytas iš anksto. Reikia pasiruošti nenumatytiems atvejams, kaip tavo partnerės susijaudinimas ir daug ašarų, ar labai keisto momento kur abu partneriai pasijus keblioje padėtyje. Skirk laiko ir pagalvok kaip kur ir kada nori pasipiršti ir svarbiausia ką norėsi pasakyti.

2. Per didelis patarimų klausinėjimas

Tačiau svarbu nepersistengti. Neretai gali sugundyti paklausti visų artimųjų bei būsimos sužadėtinės šeimos patarimų kaip pasipiršti. Tačiau problema ta, kad gali gauti ir per daug informacijos iš kurios po to teks atsirinkti ir tai gali būti sudėtinga. Mūsų patarimas, geriausiu atveju paklausk iki trijų žmonių ir sukurk planą iš to ką sužinosi.

3. Pasipiršimo komplikavimas

Net jeigu būtum ir scenos vilkas ko gero tą dieną jaudulio neišvengsi, o jau net nekalbam apie paprastą žmogelį iš gatvės, todėl pasistenk nepersistengti, tegul viskas būna kuo paprasčiau kiek įmanoma. Jeigu pasipiršimas susidės iš kelių punktų ir jeigu tik įmanoma, viską reikėtų repetuoti iš anksto ypač jeigu įtraukiami kiti žmonės.

4. Pasipiršimas netinkamu būdu

Pagalvok kokia tavo mergina prieš peršantis. Jeigu ji drovi ir interventė, tai pasipiršimas pvz per krepšinio varžybas gali būti pražūtingas ėjimas. Jeigu tavo gyvenimo meilė be galo mėgsta romantiką tai žiūrint televizorių su pižamomis ant bus labai nuviliantis manevras.

5. Žiedo pamiršimas

Tai turbūt akivaizdu, tačiau iš jaudulio ar dar kažko nepamiršk žiedo. Nepamiršk turėti tinkamo dydžio žiedo bei patogioje vietoje, kad būtų lengva jį pasiekti ar tiesiog nepamirštum jo pasiimti prieš pasiperšant.

6. Neįamžinimas

Prieš pasiperšant apsvarstyk ar reikia ar ne turėti fotografą ar video filmuotoją (tai gali būti ir draugas ar šeimos narys su savo išmaniuoju telefonu) kuris slapta visa tai įamžins. Kadangi toks įvykis turbūt tavo gyvenime nutiks tik kartą ir jūs abu nervinsitės, patarimas investuoti į paslaugą bei vietą kur kažkas judu galėtų fotografuoti kokybiškai tą jaudinantį momentą.

7. Per didelis nervinimasis

Kadangi išrinktą dieną tu tikrai jausi įtampą ir nervinsiesi pasistenk to nerodyti savo išrinktajai. Pasistenk savo silpnumo momentus nuslėpti ar vengti savo merginos ankščiau laiko ir taip neišsiduoti, kad kažkas čia neaišku.

8. Nepalik užuominų

Jeigu nori tikrai nustebinti savo merginą, dirbk netikrus viršvalandžius (per tą laiką ruošk viską), kad tavo mergina nieko neįtartų. Nepamiršk paslėpti žiedo tokioje vietoje kur jis būtų atrastas. Bei nepamiršk per daug nekalbėti apie patį pasipiršimą su draugais, o ypač venk tų kurie nemoka laikyti paslapčių.

 

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą