Pradžia Apie meilę poroje 7 požymiai, kad sutikote savo antrąją pusę

7 požymiai, kad sutikote savo antrąją pusę

7 požymiai, kad sutikote savo antrąją pusę

Po kelių savaičių ar mėnesių draugystės su vaikinu mergina pradeda savęs klausinėti: ar galiu įsivaizduoti gyvenimą su juo? Ar norėčiau kartu su juo pasenti? Ar norėčiau su juo kurti šeimą ir dalytis džiaugsmais bei vargais? Kaip neapsirikti, atsakant į šiuos klausimus?

Šie septyni požymiai atskleis, ar jūs tikrai pataikėte į meilės taikinį ir ar jūsų dabartinis draugas yra Tas likimo skirtasis.

1. Galėtumėte dėl jo padaryti viską

Ar jam sekasi gerai? Ar jis turi viską, ko reikia? Jūs dažnai galvojate apie savo mylimojo gerovę – tai yra geras ženklas! Jeigu partneris įkvepia jus rūpintis ir įsijausti į jį, tai byloja apie stiprią simpatiją ir yra patikimas ženklas, kad jūsų santykiai perspektyvūs.

2. Išlaikėte konfliktų išbandymą

Be jaudinančių aistrų, patyrėte ir nesusipratimų, tačiau išmokote kartu spręsti problemas. Galbūt jums jau teko ilgesniam laikui ne savo noru išsiskirti bei sėkmingai įveikti santykių krizę. Trumpai drūtai: jūs išlaikėte pirmąjį ryšio patvarumo išbandymą. Taip sukūrėte prielaidas, jog sugebėsite kartu atlaikyti neramius ir audringus savo santuokos ar bendro gyvenimo laikotarpius.

3. Galite parodyti savo silpnybes

Darbe jūs esate veikli ir ryžtinga moteris, draugams – išmintinga patarėja ir guodėja, tačiau bendraudama su partneriu galite jam atskleisti savo silpnąsias vietas. Mylimasis vertina jūsų stiprius pečius, tačiau ir jūs juk galite į jį atsiremti sunkiais gyvenimo momentais. Būdama su juo, galite atsipalaiduoti ir pasijusti pati savimi.

4. Jūsų trūkumai jam atrodo mieli

Kai kalbate telefonu su savo geriausia drauge, niekas neturi jūsų trukdyti. Jūsų pusryčių kiaušinis turi virti tiksliai šešias minutes, kitaip jo nevalgysite. Jūs negalite užmigti nepasiklausiusi muzikos per ausinukus. Tai jūsų mylimajam nesukelia jokių problemų. Jis priima jus tokią, kokia esate, ir priima jūsų mažas silpnybes su šypsena, užuot dėl jų piktinęsis.

5. Jis nevaržo jūsų laisvės

Praleisti savaitgalio vakarą su draugėmis jums niekas netrukdo. Partneris džiaugiasi dėl to ir sutinka, kad skirtumėte dalį savo laisvalaikio draugėms, bet ne visą. O kai jūs dėl jo praleidžiate savo iš anksto numatytą vizitą pas kirpėją, jis sugeba tai įvertinti. Šiek tiek asmeninės laisvės būtinai reikia kiekvienam partneriui, kad galėtų išsaugoti tvirtą ryšį ilgą laiką. Atvirumas ir prisipažinimai palaiko santykius.

6. Mielai jo klausotės

Jūsų partneris mėgsta kalbėti. Nuo bet kurio kito daug plepančio vyro seniai būtumėte atsiribojusi, bet savo partnerio klausotės mielai, nes jus domina tai, ką jis aiškina. Jums malonu vakarais susėsti su juo ir pasiklausyti, ką jis pasakoja apie praleistą dieną? Labai gerai, nes bendravimo kultūra stabilizuoja santykius, ji sudaro gerą pagrindą konstruktyviai spręsti konfliktus ir planuoti ateities pokyčius.

7. Sugebate kartu pasijuokti

Dauguma ilgai kartu išgyvenusių porų humorą vadina būtina laimingo ryšio sąlyga. Jei galite pasijuokti su savo mylimuoju, jei sugebate su savo brangiausiuoju taip kvatoti, kad sienos linguotų, jei situacijų komiškumas pasaldina jūsų kasdienybę, reiškia, ir ateityje gyvenant kartu netrūks linksmybių.

Ir net jei ne visi punktai jums tinka, neskubėkite nusiminti. Daug gerų savybių, pavyzdžiui, abipusė pagarba, patikimumas ir garbingumas, gali kompensuoti menkus minusus.

Dar vienas svarbus kriterijus, galintis nulemti pasirinkimą, – tai jūsų širdies balsas.

Šaltinis:

Alfa logo
Autorė: Gražina Vasiliauskienė

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą