Pradžia Apie meilę poroje 7 pasimatymų idėjos susituokusioms poroms

7 pasimatymų idėjos susituokusioms poroms

7 pasimatymų idėjos susituokusioms poroms
Turbūt ne viena susituokusi pora prisipažintų, kad į jų santykius atsliūkino rutina. Vis dėlto, taip nutinka, ir reikia įdėti šiek tiek pastangų, kad taip nenutiktų – yra begalė dalykų, suartinančių poras. Mes siūlome pasinaudoti keliomis pasimatymų idėjomis – būkite kūrybingi!

1. Orientacinės varžybos

Kas gali suartinti labiau nei bendro tikslo siekimas? Išmokite dirbti kaip komanda – tai tikrai sustiprins tarpusavio ryšį!

2. Pirmasis pasimatymas

Apsimeskite, kad vienas kito nepažįstate, ir einate į pirmąjį pasimatymą. Susitarkite susitikti kur nors mieste, geriausia – po darbų, tuomet abu išvyksite ne iš namų, ir susitikimas bus „įtikinamesnis“. Galite susigalvoti kitus vardus ir asmeninę istoriją – nebijokite žaisti!

3. Vakarienė ir filmas

Taip, tai skamba tikrai nuobodžiai, tačiau darykite tai ne namuose. Ir į kino teatrą neikite – kol dar orai šilti, pasidarykite iškylą gamtoje su užkandžiais ir filmo peržiūra – pasiimkite nešiojamą kompiuterį, tik, žinoma, nepamirškite jo pakrauti!

4. Neužsibūkite vienoje užeigoje

Taip, tai skamba gana keistai, tačiau pamatysite, kad daug smagiau vienoje užeigoje suvalgyti pagrindinį patiekalą, kitoje – desertą, dar kitoje – pasilepinti vyno taure. Žinoma, tam reikia laiko.

5. Prisiminkite vaikystę

Jei turite vaikų, tikrai neabejojame, kad kartais apsilankote zoologijos sode, atrakcionų parke ar cirke, tačiau… kada kažką panašaus darėte dviese? Tai tikrai bus smagu!

6. Naktis palapinėje

Kada paskutinį kartą buvote iškylauti… dviese? Žinoma, kartais tai padaryti sudėtinga, jei turite vaikų, tačiau vieną naktį vaikai tikrai gali pabūti su močiute – kartais buvimas dviese toil nuo namų daro tikrus stebuklus? Susiplanuokite ramų vakarą gamtoje prie laužo – tai tikrai sustiprins Jūsų ryšį.

7. Stalo žaidimai

Juos, be abejo, galite žaisti ir gana erotiškai, pavyzdžiui, pralaimėjęs turi nusirengti ar sušokti viliotinį. Stalo žaidimus nebūtina žaisti namie – tam puikiai tiks ir vakaras gamtoje, nuošaliau nuo žmonių, juk vasaros metu temsta vėlai! Tai tikrai gali būti smagu!

Pasimatymų idėjų gali būti begalė, tačiau svarbiausia – paįvairinti savo gyvenimą, ir karts nuo karto nuveikti ką nors kartu, išeinant iš savo namų.

Šaltinis:

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą