Pradžia Apie meilę poroje 7 dažniausios porų klaidos

7 dažniausios porų klaidos

7 dažniausios porų klaidos
Visos poros nori gerai sutarti, tačiau ne visada tai pavyksta. Pateiksime 7 dažniausiai daromas klaidas, įsitikinkite, kad jūs tokių klaidų nedarote:

Po lygiai dalijatės namų ruošos darbus

Dauguma porų galvoja, kad dalydamiesi namų ruošos darbus per pusę, išvengia pykčių bei nesusipratimų. Deja, toks darbų pasidalinimas nėra labai tikslingas. Netrukus pastebėsite, kad tokio dalijimosi grafiko nepavyksta laikytis: vienas kuris nors užtrunka darbe, kai yra laikas išvesti šunį. Ne visuomet pavyks laikytis nustatyto tvarkaraščio, todėl tikslingiau būtų, jei namų ruošos darbus atliktų tas, kuris turi daugiau laisvo laiko. Kitas variantas: kiekvienas atlieka tuos darbus, kurie sekasi geriausiai, pavyzdžiui, vienam geriau sekasi gaminti maistą, o kitam – lyginti drabužius. Darbus, žinoma, galima pasiskirstyti ir pagal pomėgius, tad gaminti turėtų tas, kuriam daryti tai ne tik sekasi, bet ir patinka.

Laukiate, kada būsite nusiteikę mylėtis

Vieną dieną jūs pavargę po darbo, kitą dieną kuriam nors skauda galvą, dar kitą – neturite tam laiko… Žinote, „nusiteikimo“ mylėtis taip galite ir nesulaukti. Nepamirškite, kad seksas padeda nuo galvos skausmo, mažina įtampą bei nuovargį. Na, o dėl laiko trūkumo… Kiek jūs spėtumėte nudirbti per pusvalandį?

Manote, kad ginčai griauna santykius

Ar kada nors matėte porą, kuri visiškai nesipyktų tarpusavyje? Gyvenate po vienu stogu, tad nieko nuostabaus, kad kartais susiginčijate, ar kuriuo nors klausimu nesutariate. Tai – visiškai natūralu, tad jei kartais susipykstate, nesureikšminkite to. Vis dėlto, vertėtų sunerimti, jei pykstatės nuolatos.

Stengiatės išspręsti ginčą, nors tai užtruktų ir visą naktį

Žinoma, visi nori būti teisūs, tačiau kartais derėtų partneriui (partnerei) nusileisti. Ginčydamiesi ilgą laiką labiausiai pakenksite sau: susigadinsite nuotaiką ir liksite neišsimiegoję.

Tikitės, kad partneris supras, ko norite

Deja, ne visi turi galių skaityti kitų mintis. Jei kažko tikitės iš antrosios pusės – taip ir pasakykite, nelaukite, kol jis (ji) susipras, ko jūs tikitės.

Skiriate per mažai dėmesio

Net jei esate daug metų susituokę, nepamirškite, kad savo antrajai pusei reikia skirti pakankamai dėmesio. Nustebinkite jį (ją). Kol partneris (partnerė) bus darbe, nusiųskite sms žinutę su pažadu vakare padaryti masažą.

Nepastebite smulkmenų

Dažniausiai niekas nepastebi smulkmenų, ypač, jei tai tampa įprasta, pavyzdžiui, partneris (partnerė) atneša į lovą kavos ar pagamina vakarienę. Nepamirškite už tai padėkoti.

Šaltinis: Suaugusiems.lt

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą