Pradžia Kita 6 dovanos, kurias verta pasidovanoti būsimoms nuotakoms

6 dovanos, kurias verta pasidovanoti būsimoms nuotakoms

6 dovanos, kurias verta pasidovanoti būsimoms nuotakoms

Kalėdos dovanų metas – vieni kitiems mes dovanojame dovanas, tačiau vestuviumados.lt kolektyvas manome, kad nėra nieko blogo kažką pasidovanoti ir sau. Tuo labiau, per šventes reikia galvoti ne tik apie būsimas vestuves tačiau ir apie Kalėdines dovanas, o tai gali sukelti daug kiekvienam daug streso, todėl tu nusipelnei mažo (arba didelio!) pasilepinimo.

Būsimos nuotakos, pasižiūrėkime ką galime itin svarbaus pasidovanoti sau!

Vestuvių planavimo užrašinė

Vestuvių planavimo užrašinė

Jums patinka viską planuoti bei turėti visus užrašus po ranka? Kalėdų karštinė ir visas skubėjimas gali paveikti ir jus, o kažkas svarbaus liks pamiršta ar nepasižymėta. Todėl labai svarbu likti organizuotai! Su vestuvių užrašine galite lengvai planuoti būsimus susitikimus ar žymėtis datas ir visas kitas detales kurios yra itin svarbios jums. Sekite savo išlaidas, kurkite planus, sąrašus ir daug visko kitko.

Pasiūlymai:

Vestuvių planuoklis

Būsimos nuotakos darbo knyga 2018

Nuotakos knyga

Megztukas

Megztukas

Nenorite atsilikti nuo mados? atrodyti puikiai ir jaustis patogiai? Įsigykite šiltą kašmyrinį megztuką, kuris jums pravers šaltuoju sezono metu. Tokie megztukai puikiai suderinami su džinsais ir batais. Vienu metu atrodysite ir stilingai ir klasiškai –  einant į susitikimą ar planuojant vestuves bei atliekant Kalėdų senelio pareigas.

Pasiūlymai:

Megztiniai iš kašmyro

Penkių dalių kelionių rinkinys

Penkių dalių kelionių rinkinys

Kas geriau nei išpakuoti dovanas kurias užsisakėte sau pačiai? O dar geriau jeigu tai visas rinkinys, kuris padės jums užkariauti šventinį periodą, medaus mėnesį ar savaitgalio pabėgimą iš namų. Internete pilna įvairių rinkinių, kurie gali susidėti iš blauzdinių, ilgų marškinėlių, palaidinės, braletės ir apatinių. Jeigu neturite laiko eiti po parduotuves, tačiau norite atrodyti gražiai bei jaustis patogiai kelionėje, toks rinkinukas – ideali dovana sau.

Pasiūlymai:

Kelionės rinkinys

Miego aliejus

Miego aliejus

Jeigu paskutiniu metu praleidžiate bemiegias naktis ar mažai miegate dėl artėjančių vestuvių, ar Kalėdų planavimo jūsų oda turbūt kenčia dėl to. Miego aliejus gali atgaivinti jūsų pavargusią ir išsausėjusią odą, kol jūs miegate. Jums tereikia prieš miegą įtrinti šio aliejaus ant veido ir pamasažuoti.

Pasiūlymai:

Luna miego aliejus

Atkuriamasis naktinis serumas su aliejumi

Stresą mažinančios žvakės

Stresą mažinančios žvakės

Kiekvienai būsimai nuotakai pravers nusiraminti ir atsipalaiduoti. Vienas iš paprasčiausių metodų yra įsigyti stresą mažinančių žvakių, kurios atliks aromaterapiją Jums. Šios žvakės ne tik ilgai dega, bet ir pripildo jūsų namus atpalaiduojančių kvapų.

Pasiūlymai:

Žvakės iš Rituals

Creme De La Creme

Kontūravimo pudra

Kontūravimo pudra

Kas turi laiko pilnam veido makiažui šiomis dienomis? Tiesiog atlikite kelis potėpius kontūravumo pudros ir lūpų blizgesio ir esate pasiruošusi išeiti iš namų. Tai, jums suteiks subtilų įvaizdį, o pudros atspalviai, kurie paryškina veido kontūro linijas, o odai suteiks atspalvį ir skaistumo. Kodėl savo įvaizdžiui nesuteikus naujų potėpių, o gal paprasčiausiai prieš didžiąją vestuvių dieną atrasti naują įvaizdį?

Pasiūlymai:

Douglas: Kontūravimo pudra

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą