Pradžia Vestuvių idėjos 5 vestuvių tendencijos 2019 metams

5 vestuvių tendencijos 2019 metams

5 vestuvių tendencijos 2019 metams

Nors jau kuris laikas kaip 2018-ų metų vestuvių sezonas pasibaigė tačiau būsimos nuotakos ir vestuvių tiekėjai nesnaudžia ir ruošiasi artėjantiems 2019-iems metams.

Vestuvių ir mados industrijos yra nuolatos diktuojamos įvairių tendencijų. Pagal “Wedding Wire” pagrindinės 2018-ų metų vestuvių tendencijos buvo dideli gėlių vainikai ar papuošimai, kokteiliai padaryti iš pilno vaisiaus ir desertų barai. Tačiau 2018 metai eina į pabaigą ir pasidairykime kas bus populiaru artėjančiais 2019-ais metais.

1. Praktiškos vestuvinės suknelės

Modernios nuotakos prioritetu vis dažniau laiko komfortą vietoj estetikos.

Viena iš naujovių – vestuvinės suknelės su kišenėmis kurios leidžia nuotakoms su savimi turėti vieną ar kelis jai būtinus daiktus visada su savimi.

Iš kitos pusės pu įtempto ryto į vakarinę dalį nuotakos rankos gali būti pavargusios ir ji gali jas pailsinti kišenėse.

Ekspertai pastebi, kad 2019-ių metų nuotakos gali imti pavyzdį iš Megan, Sasekso kunigaikštienės ir jos paprastos silkines Givenchy vestuvinės suknelės vietoj perkrautos įvairių papuošimų suknelės kurios buvo madingos praėjusiais metais.

2. Spalvos, spalvos visur

Dar viena ryškėjanti tendencija – spalvos. Įprasta balta vestuvinės suknelės spalva ar kreminė spalva vis dažniau yra iškeičiama į raudoną, ružavą ar oranžinę bei įkomponuotos gėlių kompozicijomis.

Metalinės spalvos suknelės taip pat čia pat už horizonto, todėl drąsios ir išsiskiriančios auksinės nuotakos gali būti nauja mada.

3.  Gamtai draugiškos vestuvės

Tvarumas tai ne vien mados tendencija, tai vis labiau naudojama ir vestuvėse. Galima tikėtis vis daugiau gamtai draugiškų vestuvių, pavyzdžių naudojant gėles kurios vėliau bus persodintos, organiški meniu ar minimalus plastiko naudojimas.

4.  Vestuvės su technologijomis

“Video-mapping” ir dronai gali skambėti kaip technologijos iš fantastinių filmų, tačiau šios technologijos ypač filmavimas dronais tampa vis populiaresnės ir vestuvių sektoriuje. Sutuoktiniai kurie po vestuvių jas norės prisiminti kiek įmanoma geriau drono pagalba pamatys daug daugiau nei standartiniu filmavimo būdu. Šis sprendimas atveria erdvių įdomiems video rakursams bei tuo pačiu dar įdomesnėms nuotraukoms.

5. Medaus mėnuo po pasipiršimo

Rytojaus susituokusios poros gali iškeisti tradicinius medaus mėnesius po vestuvių į kelionę po pasipiršimo. Neretai išleidus krūvą pinigų po vestuvių jaunavedžių kišenėse gali švilpauti vėjai ir po vestuvinė kelionė gali pasirodyti kaip per daug brangus malonumas. Todėl norą kažkur pakeliauti ir pasimėgauti vienas kitu meilėje galima iškeisti į ankstesnį laiką po pasipiršimo ypač kai tuo metu finansinė padėtis tikrai bus daug geresnė nei po vestuvių.

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą