Pradžia Vestuvių organizavimas/kvietimai 5 taisyklės renkantis vestuvių pamerges ir pabrolius

5 taisyklės renkantis vestuvių pamerges ir pabrolius

Nuotrauka: Julian Ribinik Photography

Nors judu esate dvi svarbiausios figūros vestuvėse, visas smagumas yra jas paminėti su artimiausiais draugais kurie atliks pamergių ir pabrolių pareigas. Tau galbūt atrodys, kad viskas labai paprasta, paėmei paskirstei savo draugus į pareigas ir viskas, tačiau reikėtų atkreipti dėmesį į kelias svarbias smulkmenas. Pateiksime penkis patarimas kaip išsirinkti pamerges ir pabrolius, kad nepadarytumėte klaidos.

Pradėkite nuo brolių ir seserų

Jeigu turite broli ar sese nepamirškite įtraukti jų. Jeigu jie daug jaunesni skirkite kiek kuklesnes pareigas, tačiau jeigu jie panašaus amžiaus kaip jūs tai skirkite pilnas pareigas.

Turėkite omenyje patikimumą

Gali būti, kad jūsų pamergės ir pabroliai beveik visai nedalyvaus vestuvių planavimo procese, bet jeigu bus toks momentas kai jums reikės jų pagalbos svarbu, kad jais galėtų pasikliauti. Jeigu jūsų draugas beveik niekada neskambina jums arba visada vėluoja būtų logiška pasvarstyti ar tai tinkamas žmogus į šias pareigas ypač turint omenyje, kad neretai bus daug momentų kai laiko visur trūks arba skaičiuosis paskutinės minutės. Geriausia būtų turėti tokius žmonės kurie labai greitai reaguoja arba net mėgėjai atvykti kažkur ankščiau, tokie žmonės bus labiau pasiruošę padėti.

Apsvarstykite asmenybes

Prieš išsiunčiant pakvietimus ar dovanas būti pamerge ar pabrolių apsvarstykite kaip jūsų vestuvių vakarėlis sutars. Tai nereiškia, kad visi jūsų vestuvių svečiai bei pabroliai ir pamergės turi būti geriausi draugai, tačiau reikia turėti omenyje, kad žmonės su stipriais charakteriais ar net atgrasančiomis asmenybėmis gali kurti dramas ir to reikėtų vengti jeigu tai įmanoma. Patartina rinktis pamerges ir pabrolius kurie yra draugiški, nuoširdūs ir kurie gali palaikyti pokalbį su visais išvengiant kovos tarp draugų.

Biudžetas

Visi mes žinome, kad būti pamerge ir pabroliu kainuoja. Ypač jeigu jūs mokate už jų kelionę, apgyvendinimą, ar net rūbus bei dovanas ir mergvakarį ir bernvakarį, vakaro pabaigoje tai gali susidėti į nemažą sumą. Jeigu žinai draugą kurio kišenė kiaura pasikalbėkite su jais prieš priimant sprendimą. Duokite jiems suprasti, kad norėtumėte jį ar ją įtraukti tačiau kažkokiu kiti būdu, kuris jam ar jai nebūtų per didelė finansinė našta. Artimi draugai neretai gali pasakyti ne vieną įdomią istoriją apie jus todėl galite leisti pakelti tostą ar tiesiog padėti pačioje vestuvių ceremonijoje.

Pagalvokite apie jausmus

Kartais turėti mažiau pamergių ir pabrolių yra geriausias sprendimas neužgaunant kažkieno jausmų. Jeigu jūs renkatės, kad šalia jūsų pavyzdžiui bus tik jūsų sesė ir geriausia draugė vietoj visos grupės žmonių dėl ko reikės sukti galvą ką įtraukti ir ko ne, turint mažesnę grupę išvengsite papildomo streso ir galvos sukimo ką įtraukti ir ko ne.Iš kitos pusės jeigu jūsų šventė bus didelė ir turėsite vieną draugą dėl kurio kils neaiškumas geriau turėti viena pamerge ar vienu pabroliu daugiau.

Taip pat galite apsvarstyti variantą neturėti nei pamergių nei pabrolių apie tai galite paskaityti: Vestuvės be pamergių: 6 pliusai ir minusai

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą