Pradžia Vestuvės užsienyje/medaus mėnuo 5 Rojaus kampeliai medaus mėnesiui

5 Rojaus kampeliai medaus mėnesiui

5 Rojaus kampeliai medaus mėnesiui

Povestuvinė kelionė – puiki galimybė pabūti su mylimuoju ir patirti neišdildomų įspūdžių lankant nuostabiausius pasaulio kraštus, kuriuose dar nesate buvę. Siūlome penkis populiariausius rojaus kampelius romantiškai ir intymiai viešnagei.

Tailandas

Koh Samui. Egzotikos ir rytų kultūros mėgėjams Hoh Samui saloje tikrai patiks. Čia poros galės atsipalaiduoti švariame baltame paplūdimyje. Vienas populiariausių ir gražiausių paplūdimių šioje saloje yra laikomas Čavengo paplūdimys. Saloje taip pat yra daug lankytinų vietų, tokių kaip Budos ir Van Kunaro statula.

5 Rojaus kampeliai medaus mėnesiui

Puketas. Puketo sala Tailande yra garsi dėl savo jaudinančio naktinio gyvenimo ir gražių paplūdimių. Šioje vietoje poros turės daug įdomios patirties, tačiau norintiems nuošalesnės vietos ši sala ne pats tinkamiausias pasirinkimas.

5 Rojaus kampeliai medaus mėnesiui

5 Rojaus kampeliai medaus mėnesiui

Maldyvai

Maldyvai -puikus sprendimas tiems, kurie nori romantiškų atostogų su savo mylimu žmogumi. Dėl koralo salų šioje vietoje esantys viešbučiai yra įsikūrę atokesnėse vietose, todėl galite pamiršti šurmulį bei stumdymąsi, Galimybė degintis ant balto paplūdimio smėlio leis mėgautis nuostabiu kraštovaizdžiu. Maldyvuose yra kuo puikiausios sąlygos pažvelgti į povandeninį pasaulį ir pamatyti jį iš arti, o grįžę į vieną turistų mėgstamiausių viešbučių  “Constance Moofushi Resort” galėsite pasinerti į romantišką meilės nuotykį.

5 Rojaus kampeliai medaus mėnesiui

Fidžis

Medaus mėnuo Fidžyje suteiks unikalią galimybę įsimylėjėliams mėgautis didingu atogrąžų salos grožiu. Fižio salos paplūdimiai – gamtos nepaliestas rojus. Viena lankomiausių porų vietų – Yasawa sala, kurioje buvo filmuotas Holivudo filmas “Blue Lagoon”.  Fidžyje puikiu oru galima mėgautis ištisus metus (temperatūra svyruoja nuo 20°C iki 33°C).

5 Rojaus kampeliai medaus mėnesiui

Paryžius

Romantiška kelionė į Paryžių suteiks puikią galimybę pasivaikščioti palei Senos upės vingius, aplankyti seną Luvrą ir galėsite mėgautis romantiškomis akimirkomis Eifelio bokšte vėlai vakare. Kiek nuošaliau nuo Paryžiaus centro jaunavedžiai turės galimybę aplankyti Monmartą ir Mulen Ružą. Šios siauros gatvelės byloja apie paslaptingas bohemiško gyvenimo nuodėmes.

5 Rojaus kampeliai medaus mėnesiui

Kipras

Idealiai tiks praleisti medaus mėnesį. Juk tai meilės, grožio ir deivės Afroditės sala. Pasak graikų legendos, grožio deivė į krantą išplaukė iš jūros putos. Nuostabūs kaimo kalnų kraštovaizdžiai, egzotiška augmenija ir paplūdimiai suvienija graikiškos romantikos suvokimą . Įlankos medžius puošia daugybė spalvotų juostų. Toks ritualas atliekamas tarp įsimylėjėlių tam, kad meilė truktų amžinai.

5 Rojaus kampeliai medaus mėnesiui

Šaltinis:

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą