Pradžia Jaunųjų stilius 5 Paprasti žingsniai kaip išsirinkti vestuvinius batelius

5 Paprasti žingsniai kaip išsirinkti vestuvinius batelius

5 Paprasti žingsniai kaip išsirinkti vestuvinius batelius

Mes net neabejojame, kad jūsų vestuvių diena bus viena iš svarbiausių jūsų gyvenime kurioje jūs jausitės  ir atrodysite nuostabiai. Planuojant vestuves viena svarbiausių nuotakos užduočių – atrasti idealią vestuvinę suknelę, tačiau ne ką mažiau svarbu rasti vestuvinius batelius. Bateliai ne tik prisidės prie pilno nuotakos stiliaus tačiau ir atspindės jūsų asmenybę ir žinoma turi suteikti jums patogumą visai dienai. Kad palengvinti vestuvinių batelių paieškos procesą mes jums paruošėme penkis paprastus patarimus.

1. Apsvarstykite vestuvių tematiką, metų laiką bei renginio vietą

Jau baigėsi tos dienos kai nuotakos avėdavo tik baltus vestuvinius batelius. Šiais laikais nuotaka gali avėti bet kokio stiliaus ir bet kokios patinkančios spalvos batelius. Nebesvarbu ar bateliai bus plokščiapadžiai, su platforma, aukštakulniai ar net sandalai, svarbiausia, kad batai atitiktų jūsų asmenybę ir leistu jums jaustis jumis.

Žinoma reikia nepamiršti ir metų laiko kada planuojate susituokti. Vestuvėms vasarą kuo puikiausi tiks ir prašmatnūs sandalai, o rudeniop ar žiemą aksominiai bateliai gali būti puikus jūsų sąjungininkas. Priklausomai nuo metų laiko ir vestuvių temos galima sudrebinti šventę ir mažiau kasdieniškais vestuvių tipo batais.

Be metų laiko taip pat svarbu atkreipti dėmesį ir į grindinį kuris bus jūsų šventės vietoje. Jeigu pvz jūsų vestuvės ar po vestuvinė šventė bus kažkur paplūdimyje tokiu atveju plokščiapadžiai batai būtų rekomenduojami arba labai patogūs batai su kulniuku.  Jeigu planuojate tekėti ar švęsti kažkur už miesto, patartina nesirinkti batų su labai aukštu kulniuku. Tuo pačiu vestuvės kurios bus rengiamos ant akmeninių grindų reikalauja patogesnių batų. Vadovaujantis šiais patarimais galima išsirinkti nuostabius batelius kurie puikiai jums tiks ir tuo pačiu išvengsite nemalonių kritimų ar užkliuvimų.

5 Paprasti žingsniai kaip išsirinkti vestuvinius batelius
Nuotrauka: Azaustre Wedding Photography

2. Suteikite sau laiko ir nusipirkite juos iš anksto

Kuo ankščiau galite suplanuoti savo nuotakos įvaizdį ir nusipirkti vestuvinius batelius tuo geriau. Patartina batelius įsigyti tuo pačiu metu kaip suknelę, o dar geriau šiek tiek ankščiau prieš matuojantis suknelę, kad galėtų pamatyti kaip viskas atrodo ir pasimatuoti ar viskas tinka.

Išsisprendžiant batelių klausimą kuo ankščiau taip pat suteikia jums laiko juos išsibandyti. Mažiausiai ko jūs norėtumėte, kad bateliai būtų nepatogūs ar nutrintu kojas per didžiąją dieną, todėl patartina prieš vestuves daugiau nei kelis kartus namuose juos apsiauti Ir pavaikščioti, kad priprastu kojos.

Besiruošiant vestuvėms taip pat verta atkreipti dėmesį, kad net viską kruopščiai suplanavus gali iškilti nesklandumų kurių iškarto nepavyks išspręsti. Pvz, jums gali prireikti neslystančių kojinių, kad patogiai koja jaustųsi bateliuose.

Nuotrauka: Annie Gozard

3. Išsirinkite mėgstamiausią medžiagą, modelį ir stilių

Nuotakų batelių tendencijos keičiasi kiekvieną sezoną todėl išskirti vienas ar kitas tendencijas labai sunku. Tačiau moterys nebūtų moterimis, būkite tikra jeigu ne visos tai dauguma moteriškos lyties svečių jus tikrai nužiūrės nuo galvos iki kojų todėl svarbu neprašauti ir su bateliais.

Spalva: palaipsniui didėja jaunųjų skaičius kurios renkasi spalvotus batelius taip suteikdamos daugiau originalumo savo stiliui. Šviesių spalvų bateliui tiks prie visų suknelių stilių nuo romantiškų iki boho stiliaus.

Bateliai su atidengta priekine dalimi: priklausomai nuo batelių stiliaus ar jie su platforma ar kulniuku ar be priekinė atidengta dalis gali būti tiek patogi kojų pirštams tiek atrodyti pritrenkiančiai. Rinkoje yra nesuskaičiuojamas kiekis įvairiausių stilių ir spalvų tokio tipo batelių. Viena iš populiariausių medžiagų rinkoje yra šilkas kuris suteikia elegancijos ir rafinuotumo jūsų bateliams.

Batai: viena iš naujesnių tendencijų yra oda ir nėriniai bei papuošta krištolu ar perlais taip suteikiant unikalumą. Tokie batai yra idealus modernioms nuotakoms kurios nori išlaikyti kasdienį stilių.

Basutės su platforma: šie bateliai ypač tinka nakčiai kupinai šokių. Šios basutės yra labai patogios ir idealiai tinka vestuvėms vasarai.

Populiariausios medžiagos nuotakos bateliams yra nuo odos, zomšos, satino ir krepo iki nėriniuotų, aptemptų oda bei papuoštų blizgučiais ar išsiuvinėti.

5 Paprasti žingsniai kaip išsirinkti vestuvinius batelius
Nuotrauka: Freya Rose Heels: Samantha Pells

4. Skirtingi kulniuko tipai

Aukštas: jeigu esate mėgėja aukštų kulniukų batų ir jaučiatės tarsi žuvis vandenyje su jais, tai tokie bateliai be abejonės yra tobulas pasirinkimas jums.

Vidutinis: vienas populiariausių dydžių yra vidutinis kuris svyruoja tarp 8 ir 12 cm. Nuotakos dažniausiai renkasi būtent tokius batelius nes jie išlieka elegantiški ir suteikia komforto. Tokie bateliai taip pat puikiai tinka jeigu esate panašaus ūgio su vyru ir nenori atrodyti daug aukštesnė.

Mažas: kulniukai tarp 5 ir 8 cm. vėl ateina į madą ir tai vieni iš labiausiai praktiškų batelių moteriai kuri nori išbūti visa dieną nesikeičiant apavo. Taip pat šie bateliai idealiai tinka toms moterims kurios nepratusios nešioti aukštakulnių tačiau nori ištraukti ir šitą ginklą tai vieninteliai dienai.

Lygus: bateliai tampa vis labiau ir labiau populiarūs tarp būsimų nuotakų kadangi jie ne tik patogūs tačiau ir jų pasirinkimas begalinis tiek iš spalvų tiek iš formų bei detalių, su šiais bateliais nė kuo nenusileisite ir nuotakoms ant kulnų.

Basutės su platforma: dar vieni bateliai kurie ne tik patogūs tačiau ir stilingi kurios galima pritaikyti praktiškai prie visų vestuvių stilių.

Dabar kai pasirinkimas toks milžiniškas svarbiausia pasirinkti kurie bateliai jums labiausiai tinka ir sumažinti paiešką ties vienu batelių tipu.

5 Paprasti žingsniai kaip išsirinkti vestuvinius batelius
Nuotrauka: Gávila Fotografía y Annie Gozard

5. Kiti dalykai į ką reikėtų atkreipti dėmesį

Pabaigai dar keli patarimai jums.

Atminkite, kad baltą spalvą ir dramblio kaulo spalva labai sunku suderinti idealiai todėl patartina įsigyti batelius su priešinga spalva arba nusipirkti tokius batelius kuriuos galite nudažyti pačios.

Perkant batelius išbandykite juos apsimaunant, jeigu tai įmanoma. Kitu atveju galite prašauti ir bateliai jums idealiai gali netikti.

Jeigu ištekėsite dienos metu, patartina pirkti lygaus paviršiaus ir pastelinių spalvų batelius taip jie geriausiai atrodys prie natūralaus apšvietimo. Jeigu kalbame apie vestuves vakare arba po vestuvine švente, idealiai tinka spalvoti bateliai bei papuošti blizgesiu.

5 Paprasti žingsniai kaip išsirinkti vestuvinius batelius
Nuotrauka: True Romance

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą