Pradžia Apie meilę poroje 5 įspėjamieji santykių krizės signalai

5 įspėjamieji santykių krizės signalai

5 įspėjamieji santykių krizės signalai

Santykiai nepablogėja akimirksniu. Tai ilgas įžeidinėjimų, įtampos ir nesusikalbėjimo procesas. Yra keli esminiai pavojaus signalai, kuriuos įminus, reikia kažką skubiai keisti. Antraip, labai tikėtina, kad tokios poros keliai išsiskirs į dvi skirtingas puses visiems laikams.

Signalas Nr. 1. Darbas, darbas, darbas.

Viena dažniausių skyrybų priežasčių yra visiškas atsidavimas darbui. Nemažai karjeros žmonių per šį savo atsidavimą darbui, visiškai apleidžia savo antrąją pusę. Tačiau jei nenorite pasitikti senatvės vieni, bent kelias valandas savo laiko skirkite mylimajai ar mylimajam. Bent kuriam laikui visiškai atsiribokite nuo darbų ir pasiūlykite savo vyrui ar žmonai eiti pasivaikščioti. Pažiūrėkite kiną ar nueikite pavakarieniauti į restoraną. Pasistenkite planuoti laiką taip, kad jo liktų ir meilei.

Signalas Nr. 2. Nuolatinis nepasitenkinimas ir kritika

Galbūt pastebėjote, kad net ir tada, kada esate geros nuotaikos ir pozityviai nusiteikusios, vyras jums nuolat pažeria kritikos. Pačios įvairiausios smulkmenos jį ima tiesiog nervinti ir viskam jis suteikia tamsų atspalvį. O gal jus pačias erzina, atrodo, nereikšmingi partnerio veiksmai, tokie kaip garsus maisto kramtymas.

Tačiau priežasties reikėtų ieškoti ne nemalonius jausmus sukeliančiuose veiksmuose, o kur kas giliau. Tikrai nereikia į įžeidinėjimus atsakyti tuo pačiu, o bandykite pasikalbėti. Kas iš tiesų sukelia stresą jūsų partneriui?

Taip pat naudinga būtų atsakyti patiems sau į klausimą, kokius neigiamus ir kokius teigiamus aspektus matote savo santykiuose. Vertėtų užduoti tokį klausimą ir savo antrajai pusei: “Kokius teigiamus ir neigiamus dalykus matai manyje?“

Nepykite, išklausykite ir kalbėkitės!

Signalas Nr. 3. Parama – svarbi ir reikalinga

Santykių krizės priežastis nėra tik išdavystės ir apgaulės rezultatas. Dažnai problemą sudaro daugybė pačių įvairiausių detalių. Pavyzdžiui: vyras skundžiasi problemomis darbe, o žmona ima ir atsako: „Pats jų prisidarai“.

Jeigu tuo momentu, kai esate labiausiai pažeidžiami, jūs negaunate pakankamai paramos ir palaikymo bei tokios situacijos kartojasi, poroje tampa sunku atrasti giminingą sielą. Ir pasitikėjimą tokiu atveju atgauti yra labai sunku.

Signalas Nr. 4. Problemų ignoravimas

Kai partneriai suvokia, kad santykiuose kažkas ne taip, jie tiesiog vengia pokalbių ir ignoruoja santykių temą. Ir tai nėra gerai. Jei vengiama kalbėti apie problemas, jos niekur nedingsta ir ima kauptis lyg neišneštos šiukšlės. Galiausiai, vieną dieną viskas ima ir sprogsta, tačiau viską sutvarkyti būna per vėlu.

Todėl nevenkite nemalonių temų , tačiau venkite kaltinimų ir pakelto tono.

Signalas Nr. 5. Per mažai rūpinamasi vienas kitu

Tyrimai rodo, jog viena dažniausių neištikimybės priežasčių – antrosios pusės atšalimas. Tačiau santykiai dažniausiai atšąla ne todėl, kad vieną akimirką vyras ar žmona ima ir sutinka kitą žmogų. Neištikimybė tik būdas gauti tai, ko negali duoti antroji pusė. Jeigu norite išsaugoti santykius, vertėtų nepamiršti pasirūpinti savo mylimuoju ar mylimąją. Slaugykite savo antrąją pusę susirgus ar be priežasties atlikite gerą darbą, kurį įvertintų jums brangus žmogus.

Jeigu jaučiate dėmesio poreikį ir jo negaunate, pasakykite apie tai savo partneriui bei papasakokite kaip jaučiatės. Ženkite žingsnį pirmi ir nelaukite, kol situacija taps nevaldoma.

Šaltinis: Suaugusiems.lt

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą