Pradžia Kita 5 idėjos romantiškai praleisti laiką su antrąja puse

5 idėjos romantiškai praleisti laiką su antrąja puse

Šį kartą pasidalinsime idėjomis ne apie vestuves. O galimybėmis kaip dviese pasidžiaugti nuostabiausio metų laiko gamtos grožiu.

Spalio mėnuo dažnai asocijuojasi su atšalusiu oru, tačiau tai nėra priežastis atšaldyti ir poros santykius. Kartais būtina prisiminti jog ruduo turi sodraus žavesio, kvepia kaštonais, o medžiai nusidažę ryškiausiomis paletės spalvomis įkvepia šildytis vienas kito glėbyje ir bučiuotis iki apsvaigimo …

Įsimylėti šį metų laiką jums padės kelios mūsų siūlomos laisvalaikio idėjos:

Pasivaikščiojimas gamtoje

 

Pasivaikščiojimas gamtoje  

Laikydamiesi už rankų galite eiti į netoliese esantį parką apžiūrėti rudeninius medžius, pasisupti sūpynėmis, o gal įkristi ir išsivolioti  į nukritusių lapų krūvą. Laikykitės už rankų, lieskite vienas kitą, bučiuokitės –improvizuokite, išdykaukite – galbūt pabandykite pažaisti geocaching?? Vėliau galite nueiti iki artimiausios kavinukės pasišildyti, išgerti puodelį kavos ar arbatos ir besimėgaudami desertu dalintis įspūdžiais.

Pasivažinėjimas dviračiais

 

Pasivažinėjimas dviračiais

Norint kartu smagiai praleisti savaitgalio popietę prieš atvėsus orui ir prasidedant žiemai privalote susiorganizuoti dviračių sezono uždarymo šventę dviese. Paieškokite vaizdingo dviračių tako ar artimiausio parkelio ir pirmyn! Neturite dviračio – išsinuomokite, tai nėra problema kol esate pasiryžę pabėgti nuo rutinos!

Iškyla gamtoje

Iškyla gamtoje

Viena iš smagiausių vietų rudenį, kur galite praleisti laiką su antra puse yra gamta, o iškyla gamtoje gali tapti vienu iš smagiausių prisiminimų iš rudens sezono! Prisiminkite kada paskutinį kartą dviese visą dieną praleidote kartu gamtoje. Neprisimenate? Hm…

Pasigaminkite užkandžių, pasirūpinkite keliais šiltais pledais, megztuku ir nepamiškite termoso su arbata ir susidėję viską į krepšį leiskitės į iškylą – tai bus puiki proga pasimėgauti vėsiu rudenio oru ir užmegzti abipusį ryšį.

Išvyka automobiliu

Išvyka automobiliu

Tolimesnė kelionė iki artimiausio miestelio pilies, dvaro ar piliakalnio, o gal savaitgalio pabėgimas dviese, va čia tai idėja! Būkite spontaniški ir važiuoti kur akys mato, ir sustoti tik ten kur labiausiai traukia jūsų akį arba susiplanuoti išvyką į rudenėlio gėrybių mugę, ūkininkų turgelį ar moliūgų šventę – o gal “gyvąjį” muziejų – ką bepasirinktumėt mėgaukitės, dalinkitės naujais potyriais kartu!

Rudens gėrybės

Rudens gėrybės

Šis metų sezonas garsėja gėrybių gausa ir derliaus nuėmimu. Bevaikščiodami gamtoje prisirinkti lapų, žiedų, kankorėžių, smilgų, gilių ir pasidarykite namuose dirbtuvėles, ieškokite idėjų “Pinterest” ir bandykite kartu išlankstyti iš rudenio lapų gėles ar kitas dekoracijas – turint fantazijos ir noro galite pasipraktikuoti kuriant ypatingą namų atmosferą.

ARBA galite aplankykite senelių ar tėvų sodą prisirinkite prinokusių obuolių, o gal tiesiog pasivaikščiokite po vietinį ūkininkų turgelį. Nepamirškite vietinėje parduotuvėje nusipirkti obuolių sidro ar karšto vyno, grįžę kartu namo su obuolių derliumi,  galite pasigaminti obuolių karamelinius saldainius ar iškepti obuolių pyragą, o sidrą pašildyti..

Uždekite žvakes, skanaukite tik ką iškeptų skanėstų, atsigerkite obuolių sidro ar karšto vyno per cinamono lazdelių šiaudelius… Taip susiliesite su gamtos teikiamos dovanomis galėsite pasidžiaugti ramybe vienas kito draugijoje.

Taigi kodėl gi ne pradėti su savo antrąja puse mėgautis paskutiniu puikiu oru iki žiemos. Taip bešvęsdami rudenį galite pagauti įkvėpimą vestuves organizuoti būtent šiuo metų laiku.. Sėkmės!

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą