Pradžia Vestuvių tendencijos 26 vestuvių tendencijų klaidos kurių reikia išvengti 2018 metais

26 vestuvių tendencijų klaidos kurių reikia išvengti 2018 metais

26 vestuvių tendencijų klaidos kurių reikia išvengti 2018 metais

Atšilus orams vyksta vis daugiau vestuvių arba prasideda ar jau yra netoli pabaigos vestuvių planavimas. Jeigu jūs esate vieni iš šios kompanijos nuoširdžiai sveikiname. Niekam ne paslaptis, kad iki didžiosios jūsų dienos reikia nudirbti labai daug pasiruošimo darbų. Pradžiai jums reikia susirasti vestuvių vietą, suorganizuoti pakvietimus ir susirasti daugybę įvairių tiekėjų Tačiau prieš visai tai mes patariame paskaityti kelis patarimus kurie padės išvengti raudonavimo.

Žemiau pateiksime septynių vestuvių planuotojų pastebėjimus dėl vestuvių tendencijų klaidų kurių reikėtų išvengti 2018-iais metais. Skaitmeniniame pasaulyje kai dominuoja Instagram’as ir Pinterest labai lengva pasigauti kažkokią mintį net nesuvokiant to. Norint ateityje žiūrint į savo vestuvių nuotraukas neraudonuoti siūlome 26 patarimus.

 1. Gėlių sienos ir lubos

“Tai yra atgyvenę . . . viskas!”—Bryan Rafanelli (Rafanelli Events)

 1. Viskas iš auksinės rožės

“Nesupraskite manęs klaidingai, aš myliu šią elegantišką spalva ir ji vis dar labai populiari. Bet jeigu visa estetika jūsų vestuvėse bus pagrįsta šia spalva, tai atrodys lyg vestuvės buvo prieš daugelį metų. Vietoj to, geriau šią spalvą naudokite kaip potėpius prie viso dekoro. Tai išskirs šią spalvą tačiau nebus vientisa. Galima žengti dar toliau ir įmaišyti kitas metalines spalvas”—Mindy Weiss (Mindy Weiss Party Consultants)

“Aš galvoju apie valgomuosius įrankius, servetėlių padėklus ir stiklinius cilindrus su žvakėmis ir rožės aukso spalvos pakvietimus. Ši spalva dar turi geras 10 minučių ateities tačiau tai jau pabaiga.”—Bryan Rafanelli (Rafanelli Events)

 1. Nuotraukų budelės

“Nuotraukų būdelės turėjo savo bangą. Tačiau dienos pabaigoje jūs rasite krūvą tokių pačių draugų nuotraukų. Galvokite originaliau ir sukurkite smagių momentų nuotraukoms pasidaryti. Ranka tapyta siena ar dekoruotos arkos suteiks vestuvių svečiams puikius momentus nusifotografuoti neatrodant kvailai.”—Bronson van Wyck (Van Wyck)

 1. Skirtingų spalvų žybsinčios lemputės

“Jeigu nenorite, kad jūsų vestuvės atrodytų kaip Kalėdos, geriau skirtingų spalvų žybsinčios lemputes palikite Kalėdoms. Galima pasirinkti daugybę elegantiškų sprendimų iš įvairiausių vienaspalvių lempučių sukuriant puikų apšvietimą.”— Laurie Arons (Laurie Arons Special Events)

 1. Banguotos ar neišlygintos staltiesės

“Ši neišlygintu staltiesių tendencija atkeliavo iš Olandijos “still-life” tapybos, tačiau realybėje tai visai nepraktiška. Svečiams yra sudėtinga pasidėti taures ant nelygaus paviršiaus ir visos raukšlės ant staltiesės nesuteikia jokios estetikos.”—Laurie Arons (Laurie Arons Special Events)

 1. Per daug specialių kokteilių

“Į gėrimų sąrašą įtraukti nuotakos ir sužadėtinių vieną ar du mėgstamiausius kokteilius gali būti nuostabi mintis. Tačiau įtraukus didesnį skaičių ne tik sumažina svečių pasirinkimo galimybes tačiau ir sulėtina baro darbą. Išrinkite daugiausiai iki dviejų savo mėgstamų gėrimų, o viską kitką tegul renkasi svečiai individualiai.”—Laurie Arons (Laurie Arons Special Events)

 1. Nuogi tortai

“Nuogi tortai prasidėjo kaip rustic stiliaus vestuvių tendencija, tačiau dabar tai tampa labai populiaru visose tematikose. Tačiau nuogi tortai mano nuomone yra per daug kasdieniai ir atrodo kaip nebaigti. Trūkumas užbaigiamųjų sluoksnių priverčia tokį tortą išdžiūti greičiau, ko pasekoje svečiams desertas vestuvių pabaigoje nebūtinai būna idealus.”—Laurie Arons  (Laurie Arons Special Events)

 1. Stalų papuošimai senoviniais dalykais

“Senoviniai papuošimai neretai yra per maži ir brangūs. Pasistenkite vengti senovinių indų, kristalų ir stalo įrankių.”—Bryan Rafanelli (Rafanelli Events)

 1. Pastatyti kortelių sieną

“Kam statyti sieną?  Nebent švenčiate vietoje kuris papuoštas akmeninių interjeru ir jūs tai norite kažkaip pabrėžti, kitu atveju tiesiog nesivarginkite.”—Bryan Rafanelli (Rafanelli Events)

 1. Maišyti šriftai

“Kai kalba eina apie vestuvių pakvietimus, laikas grįžti prie klasikos su vienu šrifto stiliumi ir vienu dydžiu. Daugiau jokių maišymų. 2018 paprastumas valdo.”—Bryan Rafanelli (Rafanelli Events)

 1. “Be gėlių” vestuvės

“2017 metais vestuvių spalva buvo sodo žalia. Dauguma žmonių tai priėmė per daug stipriai ir pakeitė gyvas gėles į ekologiškai draugiškus įvairius vazoninius augalus. Mes džiaugiamės, kad 2018 metų spalva yra ultra violetinė ir labai tikimės, kad niekas daugiau neorganizuos vestuvių be gėlių. Kuo šviesiau ir ryškiau, tuo geriau!”—Marc Eliot (Swoop)

 1. Per daug maisto

“Interaktyvios maisto stotelės dabar labai ant bangos. Idėja turėti pvz sushi barą – puiki mintis suteikti unikalumo ir sudominti svečius tačiau nepersistenkite su daugybę įvairių tokių stotelių. Nepriverskite svečius jaustis, kad išbandyti visus įvairius maisto pateikimus kaip darbo. Tuo labiau jeigu tai privers svečius laukti ilgose eilėse dėl padaryto valgio pagal svečio norus.”—Mindy Weiss  (Mindy Weiss Party Consultants)

 1. Skaitmeniniai pakvietimai

“Nors ir laikai keičiasi, tačiau vienas dalykas turėtų išlikti tradicinis tai fiziniai pakvietimai. Skaitmeniniai pakvietimai – labai neasmeniški. Ir kai jūsų didžioji diena ateis ir praeis, svečiai turės ką atsiminti. Tuo pačiu, ar yra nemėgstančių atidaryti ne mokesčių pranešimus?”—Marc Eliot (Swoop)

 1. Šampano taurių bokštai

“Šampano taurių bokštai atrodo iš ties gražiai nuotraukose, tačiau tereikia viena mažo bumptelėjimo, kad visa tai sugriūtų. Vietoj to, geriau pradžiuginkite savo svečius “burbuliukų baru”. Jeigu norite puikios akimirkos nuostabiai nuotraukai, papuoškite taurių rėmus valgomais geltonais blizgučiais.”—Marc Eliot (Swoop)

 1. Netradiciniai tortų skoniai

“Poros išleidžia dideles pinigų sumas sukurti kelių aukštų tortams iš skonių kaip obuolių sidras, karštas šokoladas, apelsinų likeris ir matcha. Dauguma svečių tokių skonių nepripažįsta ar nemėgsta ir taip dienos pabaigoje liks daug deserto likučių. Patarimas, pasirinkite vanilę, šokoladą ir papuoškite jo išorę. Jeigu norite eksperimentuoti, galite tai padaryti pasirinkę mažesnį jaunikio tortą.”—Marc Eliot (Swoop)

 1. Spurgos

“Spurgos nėra nauji keksiukai. Venkite šitos tendencijos nebent jūsų tėvas turi spurge parduotuvę.”—Bryan Rafanelli (Rafanelli Events)

 1. Blyškios ir neutralios spalvos

“Svarbiausia maišyti tradicines spalvas su šiek tiek netradicinių spalvų priemaišomis.”—Emily Pinon (Bastille Flowers & Events)

 1. Perkrauti stalai

“Mažiau yra daugiau. Kuo daugiau visko prikrausite tuo labiau griausite bendrą kompoziciją.” — Emily Pinon (Bastille Flowers & Events)

 1. Pasveikinimo dovanų maišiukai

“Neduokite žmonėms daugiau daiktų, niekam jų nereikia! Pagalvokite apie planetą ir kai paskutinį kartą po vestuvių jums teko temptis papildomus daiktus. Vietoj to, galima duoti vieną gražią simbolinę dovanėlę kaip pvz kelionių žvakę.”—Yifat Oren (Oren Co.)

 1. Didžiulis vestuvių vakarėlis

“Ar nesate apsukti savo draugų ir šeimos narių? Vietoj didelio vakarėlio geriau savo artimiems žmonėms suteikite reikšmingas roles ceremonijoje, kad galėtų visi sudalyvauti ir parodyti jūsų santykius su jais.”—Yifat Oren (Oren Co.)

 1. Suspaustos vestuvių puokštės

“Suspaustos ir kompaktiškos vestuvių puokštės kur gėlės yra sugrūstos ir suglaustos nesuteikia gražaus vaizdo. Laisvas, natūralus stilius kur gėlėms yra laisvės judėti – elegantiškiau.”—Emily Pinon (Bastille Flowers & Events)

 1. Rustic burlapai ir stiklainiai

“Palikite savo burlapus bulvėms, o stiklainius fabrikams. Ši kombinacija jau seniai atgyveno, skaudu net girdėti apie tai.”—Bronson van Wyck (Van Wyck)

 1. Sutrauktos spalvų paletės

“Vietoj vienos spalvų paletės per visas vestuves, pagalvokite apie šventę kaip seriją skirtingų aktų, kiekvieną su skirtingų įvaizdžiu ir spalvomis. Sukurkite kelionę savo svečiams ir atskleiskite kažką naujo kiekviename žingsnelyje. Tai puiki galimybė pakeisti ir savo įvaizdį per naktį.”—Bronson van Wyck (Van Wyck)

 1. Vienodumas

“Stenkitės išvengti vienodumo per jūsų vestuves. Turėtų būti vientisumas, tačiau vienodumas visur – nerekomenduojamas.”—Emily Pinon (Bastille Flowers & Events)

 1. Nevalgomos dovanos namo

“Jeigu tai nevalgoma, tai nereikalinga. Jeigu nenorite dovanoti valgomą dovaną namo, geriau paaukokite labdarai sukūrę ženklą svečiams kur bus viskas paaiškinta.”—Emily Pinon (Bastille Flowers & Events)

 1. vestuvių kopijavimas

“Princo Harry ir Meghan Markle artėjančios vestuvės tikrai sudrebins visa vestuvių pasaulį ir daugelis to tikrai laukia, suknelės, maisto ir visko kitko. Nors tai puikiai suprantama ir priimtina, kad daugelis bandys pasisemti minčių iš šių ar kitų garsenybių vestuvių, tačiau patartina, neimituoti jūsų vestuvių su kitomis ir atrodyti kaip kopija. Būtinai į savo vestuves įdėkite savo širdį ir asmenybę, kad tai būtų jūsų asmeninė šventė .”—Mindy Weiss (Mindy Weiss Party Consultants)

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą