Pradžia Vestuvių akcentai 22 vestuvių puokštės iš baltų gėlių

22 vestuvių puokštės iš baltų gėlių

22 vestuvių puokštės iš baltų gėlių

Kokia tobula nuotaka bus be gėlių puokštės? Vestuvinė gėlių puokštė – simbolis su labai specialia reikšme ir pilna romantikos tam unikaliam momentui. Šiais laikais puokščių būna įvairių įvairiausių tačiau šios puokštės su baltomis gėlėmis puikiai derės prie jūsų baltos vestuvinės suknelės.

Žemiau esančioje nuotraukų galerijoje atrinkome nedidelę kolekciją puokščių kurios vertės dėmesio. Pasirinkti bus iš ko nuo pačių romantiškiausių iki boho stiliaus puokščių įkomponuotų su žaluma iki paprastų ir tradicinių gėlių puokščių. Galima rinktis nuo simetrinių puokščių su bijūnais iki puokščių kurios pabrėžia ir praplečia ribas. Kartais nesimetriška puokštė gali atrodyti net geriau už standartinę puokštę ir tai bus kažkas naujo ir mažiau matyto. Nepamirškite, kad galima ir mažais prisilietimais puokštei suteikti papildomo grožio papuošiant uogomis, eukalipto lapais ar alyvuogėmis.

Nuotakos papuošalai nesibaigia vien batais, juvelyrika ir plaukų papuošimais. Vestuvinė puokštė yra labai svarbus nuotakos aksesuaras kuris užbaigia nuotakos stilių,.Puokštė suvaidina labai svarbią role todėl yra svarbu pasirinkti dizainą kuris labiausiai tiks jums. Todėl nebedelsiant pristatome mūsų atrinktus variantus jums!

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą