Pradžia Vestuvių idėjos 2019 metų vestuvių tendencijos

2019 metų vestuvių tendencijos

Po karališkų vestuvių 2018-ais metais šie metai tarsi vestuvių metai. Visa tai sukėlė daug šurmulio bei tuo pačiu atvėrė dar daugiau naujų idėjų vestuvių planavime. Žvelgiant į artėjančius 2019-us metus pabandykime pasidairyti kas bus populiaru vestuvių sektoriuje.

Paprastos ir klasiškos vestuvinės suknelės

2019 metų vestuvių tendencijos

Į minimalistų kiemą atėjo šventė, nes 2019-ais metais prognozuojamas paprastų ir klasiškų vestuvinių suknelių sugrįžimas. Visą tai sukėlė Meghan Markle su savo vestuvinės suknelės pasirinkimu.Šiam stiliui pasiuvimas labai svarbu, nes reikia rasti tinkamą siluetą kuris tiktų tavo figūrai. Teisingai pasiuvus suknelę 2019-ų metų nuotaka žengs didelį žingsnį tampant modernių vestuvių karaliene.

Daugiau žalumos viduje

2019-ais metais žalumos kiekis dar daugiau didės viduje. Gėlės ir medžio lapai taps organiškesni ir vešlesni. Medžiai ir lapija atsidurs gėlių kompozicijos centre. Visa tai sukurs dar daugiau natūralumo bei romantikos.

Išpuošti vestuvių tortai

2019 metų vestuvių tendencijos

Mes mate daugybę nuostabių vestuvinių tortų tačiau 2019-ų metų tortai turi dar vietos tobulėjimui. Karališkosios vestuvės įkvėps daugybę porų dar labiau eksperimentuoti su šiuo vestuvių simboliu. Metalikos potėpiai, personalizuotos monogramos ir daug kitų papuošimo scenarijų bus ant daugumos tortų. Taip pat reikėtų nepamiršti tekstūrų įvairovės bei valgomų gėlių. 2019-ų metų tortų svarbiausias akcentas – individualumas, todėl leiskite savo fantazijai lietis pro kraštus.

Trijų dalių jaunikių kostiumai

2019 metų vestuvių tendencijos

Po daugybės metų jaunikiai iškeis laisvus marškinius į trijų dalių kostiumus. Jaunikio stilius bus ypač aštrus. Liekno sudėjimo jaunikiui teisingai pasiūtas trijų dalių kostiumas suteiks solidumo. Po vestuvių vakarinėje dalyje bus galima nusimesti švarką ir pasiraitoti rankoves taip suteikiant laisvo savim pasitikinčio vyro stilių.

Suteikite kvapo savo vestuvėms

2019 metų vestuvių tendencijos

Žvakės visada buvo vestuvių favoritės norint sukurti romantišką aura. 2019-ais metais dar labiau išplečiant šią temą, leiskite vestuvių svečiams rinktis savo mėgstamus žvakių kvapus ar net leiskite jiems patiems susikurti savo kvapą bei taip suteikti papildomą potyrį bei prisiminimą apie praėjusias vestuves.

Iliustruoti pakvietimai

2019 metų vestuvių tendencijos

Prisipažinkime šiais laikais retas kuris benaudoja paštą ir vestuvių pakvietimas gali labai pradžiuginti kiekvieną. Vis labiau populiarėja ranka iliustruoti vestuvių pakvietimai.

Spalvotas konfeti

2019 metų vestuvių tendencijos

Negalime nuneigti,kad akimirkos kadras dabar labai populiaru. Nors vestuvių vizitinė kortelė tapo labai panaši visur, bet nauja wow akimirkos nuotrauka vis labiau populiarėja ties konfeti momentu. Taigi, kuo daugiau konfeti ir kuo jis labiau spalvotas tuo geriau!

Banketiniai stalai su žemomis gėlėmis

2019 metų vestuvių tendencijos

Dar viena tendencija iš Instagramo pakeisti apvalius stalus ir aukštas stalų dekoracijas į pailgus banketinius stalus su žemų gėlių eilėmis. Taip padarius svečiai galės vienas kitą matyti, o jaunųjų pora galės sėdėti viduryje ir nesijausti, kad jie yra visų dėmesio centre, taip pat išeis labai puiki nuotrauka.

Pabrolių ir pamergių apsikeitimas

2019 metų vestuvių tendencijos

Šiais metais mes matėme vis daugiau porų įdarbinant savo artimiausius draugus į pamerges ir pabrolius ne pagal lyti. T.y, kad nuotaka gali turėti ir vaikinų savo pamergių būrelyje ir atvirkščiai. Tuo pačiu vietoj gėlių mergaitės gėles gali nešti močiutė. Standartinės rolės tampa vis lankstesnės.

Alternatyvus pasipiršimo žiedai

2019 metų vestuvių tendencijos

Ne visos moterys nori deimantų kaip geriausių savo draugų, todėl alternatyvūs variantai pradeda atsirasti žiedų karalystėje  Opalo vestuviniai žiedai dabar atranda savo nišą nes jie yra spalvoti ir žaismingi žiedai, geras pavyzdys princesės Eugenijos žiedas.

Stalai šedevrai

2019 metų vestuvių tendencijos

Puikus variantas sumažinti padavėjų skaičių panaudoti stalus apkrautus sūrio, mėsos ir vaisių bei pateikti juos tarsi meno šedevrus, taip užtikrinsite, kad svečiai niekada neįšalks bei bus dar viena puiki nuotrauka į Instagramą.

 

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą