Pradžia Jaunųjų stilius 2019 metų tendencijos Jaunikio apranga

2019 metų tendencijos Jaunikio apranga

2019 metų tendencijos Jaunikio apranga

Apžvelkime kokie vestuvinių kostiumų vyrams stiliai ir tendencijos bus puikus pasirinkimas ir ko galbūt reikėtų išvengti.

Kas bus stilinga 2019-ais ?

  • Pats stilingiausias 2019-ų metų pasirinkimas vyrams – 3 dalių kostiumo derinys. Jeigu jaunasis pasižymi puikia figūra, pats geriausias variantas rinktis pasiūtą idealiai pritaikytą 3 dalių kostiumą. Šio pasirinkimo privilegija, po oficialios dalies galima nusiimti švarką, atsiraitoti rankoves ir taip susikurti savim pasitikinčio ir atsipalaidavusio jaunikio stilių.
  • Drąsus ir šviesus dvi pagrindinės 2019 metų jaunikio tematikos. Stilingam ir nebijančiam išsiskirti jaunikio, patariame rinktis šviesių spalvų kostiumus (violetinę, burgundišką, mėlyną rašalo spalvą). Ne pirkti, o pasiūti kostiumai atrodys nepriekaištinga išsirinkus vieną iš 3 paminėtų spalvų.
  • Kaip visada linija tarp šaunaus ir tragiško stiliaus nėra labai didelė ypač kalbant apie vilnonius audinius. Plonos išpjovos ir kontrastingos spalvos sukurs estetinį vaizdą kuris paryškins dinamišką tavo asmenybę.
  • Norint išsiskirti iš minios naudokite šešėlius. Naudokite tą pačią medžiagą tiek jaunikiui tiek pabroliams, tačiau išskirkite abi puses stiliumi ir detalėmis bei skirtingais atspalviais.
  • Pabaigai, naujausios madų tendencijos sukasi apie “slim fit” stilių nuo apačios iki viršaus. Kostiuminės kelnės patartina turėtų būti tiesios arba siaurėjančios ties apačia, žinoma tai nėra svarbiausia detalė tik rekomenduojama. Prigludęs švarkas turi išryškinti krutinę ir pečių liniją kuri parodys atletišką kūną.

 

2019 metų tendencijos Jaunikio apranga

 Jaunikio stiliaus klaidos

  • Didelis ne kedams prie kostiumo, kas seniau buvo šaunu ir priimtina dabar – laikoma stiliaus tragedija.
  • Vietoj kedų, įsigykite puikią porą batų kuri tiks prie jūsų kostiumo. Nepamirškite, batai labai daug pasako apie vyrą. Pasaugokite kedus medaus mėnesiui ar pasivaikščiojimui lauke.
  • Laisvų marškinių dėvėjimas. Taip jums bus daug patogiau, tačiau tu turi atrodyti nepriekaištingai! Geriau turėkite papildomą porą marškinių jeigu reikėtų pasikeisti vakarui bėgant.
  • Nuobodžios kojinės. Kojinės yra puikus būdas atskleisti tavo asmenybę. Nepraleiskite progos atskleisti savosios.
  • Kostiumo nosinaitė (fantazija)! Tai tavo didžioji diena. Parodykite, kad jūs esate svarbus turint kostiume fantaziją.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą