2017 m. vestuvių dekoro tendencijos

0

vestuviu-tendencijos

Sunku įsivaizduoti šiuolaikines stilingas vestuves be išskirtinių akcentų, gėlių, puošybos elementų… Tad pakalbėkime išsamiau, kokios vestuvių dekoro tendencijos dominuos 2017 metais.

2017 metais kaip ir anksčiau bus labai svarbu nuoseklus vestuvių temos išpildymas. Ypatingas dėmesys turėtų būti nukreiptas į šventės vietos architektūros ir interjero stilių ir dekoro elementų darną. Pasirinkę vietą vestuvių šventei, visą dekorą preciziškai derinkite prie jos. Jei vestuvės vyks elegantiškame prabangiame restorane, rinkitės prabangias gėlių kompozicijas, jei lauke, gamtoje, laive – leiskite sau improvizuoti ir rinkitės žaismingesnius, kūrybingesnius dekoro elementus.

Vestuvių planavimo ir dekoravimo ekspertai atskleidžia, kad kitais metais dominuos dvi pagrindinės vestuvių dekoro tendencijos – tai “laboratorija” ir “boho chic”. Vestuvių dekoratoriai, ar patys jaunavedžiai raginami kitais metais drąsiai išnaudoti laboratorijose sutinkamus indelius, prietaisus: mėgintuvėlius, kolbas… Įdomūs, maži stilingi indeliai gali atlikti vazų funkciją mažoms gėlių ar žalumynų kompozicijoms. Taip sukuriamas minimalistinis ir labai žavus dekoras.

1

Dar viena ryški 2017 m. vestuvių floristikos tendencijų kryptis – “Boho chick”. “Boho” stilius – kelių kultūrų derinys, kurį sudaro gotikinio, Škotijos čigonų, mongolų ir Afrikos tradicijų miksas.  “Boho” stiliuje susijungia ir romantizmas, ir rafinuotumas, ir bohemiškas, hipiškas gyvenimo stilius. Visa tai atsispindi ir šios temos vestuvių dekoro elementuose – daug ryškių spalvotų gėlių, įdomūs margi raštai, skirtingos faktūros, laisvė improvizacijoms…

2017 metų vestuvių spalvos

Ne taip seniai kalbėjome, kokios vestuvių spalvos dominuoja šį rudenį, bet, pats metas sužinoti, kas bus populiaru ir madinga artėjantį vestuvių sezoną.  Nors “Pantone” spalvų institutas dar nepaskelbė populiariausių vestuvių spalvų derinių, tačiau žymiausi vestuvių dekoratoriai jau atskleidžia, kokios vestuvių spalvos ir jų deriniai karaliaus 2017 metų vestuvėse.

Švelni, elegantiška paletė – subtiliems romatikams

vestuviu spalvos

Tulpių žiedai – spalvų derinys puikiai tinkantis pavasario vestuvėms

vestuviu spalvos

Vasaros vestuvių derinys – melsva, persikinė, tamsiai rožinė

vestuviu spalvos

Spinduliujanti orchidėja – madingiausias 2017 m. spalvų derinys

vestuviu spalvos

Paslaptingo sodo įkvėptas spalvų derinys

vestuviu spalvos

Agnė Jakubonė
Įvairių švenčių, renginių, vestuvių planavimas visuomet buvo neatsiejama mano veiklos dalis. Patirties bagaže turiu daugiau nei 100 vestuvių, prie kurių vienaip ar kitaip „prisiliečiau“. Penkerius metus dirbdama viename prabangiame Vilniaus restorane, tiesiogiai bendraudavau su jaunavedžiais ne tik maisto ir gėrimų užsakymo klausimais, tačiau padėdavau suplanuoti ir kitas šventės detales, todėl gerai žinau, kokie jaunųjų poreikiai, kas juos domina, kas aktualu ir svarbu. Vėlesnė darbo žiniasklaidoje patirtis šiandien man leidžia sėkmingai derinti dvi mėgstamas veiklas – renginių organizavimą ir rašymą. Todėl tikiuosi, kad mano tekstai ir siūlomos idėjos jums bus naudingi, įkvėps ir padrąsins rengti įdomias, stilingas, išskirtines vestuves.
DALINTIS

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here