Pradžia Straipsniai 2015-ais metais susituokusių įžymybių vestuvės

2015-ais metais susituokusių įžymybių vestuvės

2015 metais susituokė nemažai Lietuvoje gerai žinomų žmonių porų. Vienos įžymybių poros vaikėsi madų, tuo metu kitos – jas diktavo, trečios – rinkosi ramią šventę artimųjų būryje. Taigi, trumpai apžvelkime, kas susituokė 2015-ais metais ir kaip atrodė šių įžymybių vestuvės.

Jogaila Morkūnas ir Indrė Kavaliauskaitė

Morkuno vestuves

Tv3.lt nuotr.

Rugsėjo 5 d. vykusios renginių organizatoriaus Jogailos Morkūno ir renginių vedėjos Indrės Kavaliauskaitės vestuvės žiniasklaidoje tituluotos “Metų vestuvėmis”. Poros vestuvių ceremonija vyko šv. Kazimiero bažnyčioje Vilniuje, kurią akylai saugojo apsaugininkų būrys.  Vėliau pora svečius stebino surengusi neįtikėtiną šventę Tarptautiniame Vilniaus oro uoste bei  skraidinusi svečius lėktuvu. J. Morkūno ir I. Kavaliauskaitės vestuvėse dalyvavo apie 250 svečių, tarp kurių buvo gausus būrys Lietuvos įžymybių.

Darius Songaila ir Gintarė Sabeckaitė

įžymybių vestuvės

15min.lt nuotr.

Kaune, Pažaislio vienuolyne įsikūrusiame svetingumo komplekse „Monte Pacis“, liepos mėnesį žiedus sumainė krepšininkas Darius Songaila ir jo mylimoji Gintarė Sabeckaitė.  Jaunųjų įvaizdžiu rūpinosi drabužių dizaineris Juozas Statkevičius. Prabangiomis ir itin nuo žiniasklaidos saugotomis vestuvėmis rūpinosi vestuvių planuotoja Kristina Kaikarienė.

Liepa Mondeikaitė ir Evaldas Norkevičius

liepa-ir-evaldas-norkeviciai-68573902

Delfi.lt nuotr.

Liepos 25 d. susituokė dainininkė Liepa Mondeikaitė ir jos mylimasis verslininkas Evaldas Norkevičius. Saulėtą šeštadienio popietę pora vienas kitam taip ištarė Vilniuje, Šv. Mikalojaus Bažnyčioje. Nuotaka buvo pasipuošusi įspūdinga dizainerės Ainos Zinčiukaitės kurta vestuvine suknelę. Į garsios dainininkės vestuves susirinko visa pramogų grietinėlė ir gausus būrys poros draugų!

 Nerijus Naumavičius ir Kaetana Leontjeva

vestuves

Tv3.lt nuotr.

Verslininkas birželio mėnesį Vilniaus santuokų rūmuose vedė savo mylimąją ekonomistę Kaetaną Leontjevą.  Nuotaka vestuvių dienai išsirinko „Dolce & Gabbana“ suknelę, o ant jos piršto suspindo „Tiffany“ žiedas. Įdomiausia tai, kad šios vestuvės buvo suplanuotos žaibiškai – vos per 4 dienas. Pirmadienį pora pradėjusi jas planuoti, ketvirtadienį jau džiaugėsi savo švente su daugiau nei 200 kviestinių svečių. Vestuvių pokylis vyko poros namuose.

Eglė Daugėlaitė ir Dominykas Kryževičius

Lrytas.lt nuotr.

Rugpjūčio 8-ąją Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje, aukso žiedus sumainė  laidos“Labas rytas, Lietuva” vedėja Eglė Daugėlaitė ir jos mylimasis – teisininkas Dominykas Kryževičius. Jaunoji buvo pasipuošusi įspūdinga, dizainerės Airidos Skrickienės kurta vestuvines suknele su trijų metrų šleifu. Vestuvių švente rūpinosi organizatoriai, o jaunieji po ceremonijos išvyko kopinėti medaus.

Saulenė Chlevickaitė ir Jonas Survila

vestuves

Žmones.lt nuotr.

Rugpjūtį Dievo Gailestingumo šventovėje Vilniuje susituokė dainininkė, koncertų organizatorė Saulenė Chlevickaitė ir jos išrinktasis, politologas Jonas Survila. Pusę metų planavusi vestuves, pora apie 60 svečių pakvietė į „Vilnius Grand Resort“  poilsio ir pramogų kompleksą, kuriame visi kartu atšventė naujos šeimos sukūrimą. Po vestuvių pora išvyko kopinėti medaus į Balį.

Skaiva Jasevičiūtė ir Artūras Kraujalis

vestuviu-akimirka

15min.lr nuotr.

Rugsėjo pradžioje Vilniaus senamiestyje amžiną meilę prisiekė radijo laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė ir jos išrinktasis verslininkas Artūras Kraujalis. Ceremonija vyko netradicinėje vietoje – prabangiame restorane. Meile taksų veislės šunims garsėjanti ir ne vieną tokį keturkojį auginanti S. Jasevičiūtė ceremonijoje leido svečiams dalyvauti su savo augintiniais, o vestuvių dekore vyravo taksų tema.

Arvydas Anušauskas ir Lina Bulanovaitė

Lrytas.lt nuotr. 

Iškilmingos ceremonijos Vilniaus rotušėje metu Seimo narys, istorikas bei publicistas Arvydas Anušauskas vedė savo sužadėtinę, Dailės akademijos magistrantę Liną Bulanovaitę. L.Bulanovaitė šventės dieną vilkėjo elegantišką, žemę siekiančią suknelę apnuogintais pečiais.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą