Pradžia Kaip pasipiršti? 15 patarimų merginai, kaip paskatinti mylimąjį pasipiršti

15 patarimų merginai, kaip paskatinti mylimąjį pasipiršti

15 patarimų merginai, kaip paskatinti mylimąjį pasipiršti

Visos merginos trokšta ištekėti, o vaikinai kažkodėl neskuba tuoktis. Kodėl taip yra?

Matyt, todėl, kad santuoka vaikinui asocijuojasi su savotišku įsipareigojimų komplektu. Labiausiai vyrą slegia tai, kad tie įsipareigojimai atrodo begaliniai ir jų vis daugėja. Ištekėjusios moterys šiuo atžvilgiu labai išradingos. Jos vis labiau ir labiau suvaržo vyro teises. „Atsirado laisvo laiko – skirk jį šeimai. Tikiesi sekso – neskriausk manęs. Nepatinka, kaip aš atrodau, – padaryk taip, kad aš nepavargčiau“. Tokio tipo „moteriškų tiesų“ sąrašas nesibaigiantis.

Stipriajai lyčiai atrodo, kad vedęs vyras patenka į spąstus, kur jo tyko vienos pareigos ir jokių teisių. O tai, kas sieja porą pažinties pradžioje – visi tie romantiški jausmai ir beprotiškos aistros, – po vestuvių apskritai išgaruoja. „Tai kam tokia laimė?“ – klausia vyrai.

Turbūt dauguma merginų gerokai nustebs, bet tam, kad greičiau ištekėtumėte, reikia… neskubėti ištekėti! Ir apskritai negalvoti apie vestuves. Svarbiausia sukurti tokius santykius su mylimu žmogumi, kad jūsų ryšio įteisinimas būtų grynas formalumas, iš tikrųjų – jau įvykęs faktas.

Kaip paskatinti vaikiną pasipiršti?

1. Įtikinkite jį, kad nelaukiate iš jo pasiūlymo tuoktis

Vyrai – kaip bręsti pradedantys vaikai, jiems tiesiog būtinas įsitikinimas, kad viską sprendžia savarankiškai. Bet kokį spaudimą, atvirai suformuluotą pageidavimą ar jo užuominas jie priima labai skausmingai. Ir skuba pasielgti priešingai. Baisiausia, kad jūsų lūkesčius dėl piršlybų jis priims kaip spąstų pradžią.

2. Leiskite jam suprasti, kad jis nėra paskutinis šansas ir kad jūs turite iš ko rinktis

Niekas taip nesustiprina noro pareikšti savo teisių į moterį, kaip kitų pretendentų buvimas. Konkurencijos dvasia kaitina vyro ambicijas. Kovos įkarštyje jis netgi pamiršta visus galimus santuokos minusus.

3. Tapkite stiliaus, žavesio ir gracijos pavyzdžiu

Turbūt nerastume nė vieno vyro, kuriam būtų nesvarbu, kaip atrodo jo išrinktoji. Negana to, daugumai vyrų svarbu suvokti, kad jo moteris – pati nuostabiausia. Juk vyrai mėgsta girtis kaip berniukai: „Mano mašina geriausia! Mano namas prabangiausias! Mano verslas sėkmingas! Mano moteris žaviausia!“

4. Tapkite jam idealia meiluže

Seksas vyrui visada bus svarbiausias dalykas, kai jis galvoja apie moterį. Todėl ant sekso kabliuko užkimba visi vyrai. Nepamirškite, kad tai, kas iš pradžių jaudina dėl naujumo ir suteikia malonumo, gali nebeveikti po ilgesnio laiko. Todėl labai svarbu, kad moteriai seksas būtų toks pat svarbus kaip ir vyrui. Tada galėsite tapti idealia meiluže.

5. Užburkite jį namų jaukumu

Kiekvienas vyras nori turėti savo uostą, namus, tvirtovę, kur galėtų sugrįžti po visų darbų, kur jam būtų gera ir ramu. Jeigu jūsų būsto jaukumas jį trauks, tai jis panorės, kad jūsų namai taptų jo namais.

6. Vaišinkite jį savo ruoštais patiekalais

Galima ilgai ginčytis dėl to, ar kelias į vyro širdį eina per skrandį, ar ne. Kad gero maisto kvapas, skonis ir vaizdas traukia – nepaneigiamas faktas. Šį potraukį galima paaiškinti ne tik skrandžio patiriamu malonumu, bet ir psichologinėmis priežastimis, daugybe įvairių asociacijų. Valgiais nukrautas stalas visais laikais buvo siejamas su gerove, svetingumu, vaišingumu, pasitenkinimu. Galbūt prie to dar prisideda šiek tiek magijos – per maistą perduodama jį pagaminusio žmogaus energija.

7. Demonstruokite savo meilę vaikams

Vyras niekada neves moters, su kuria nenorėtų susilaukti vaikų. Padėkite jam įžvelgti jumyse švelnią ir rūpestingą motiną. Bendraukite jam matant su vaikais. Galima panešioti svetimą kūdikį. Moteris su kūdikiu ant rankų – magiškas vaizdas.

8. Susidomėkite jo hobiu

Vyriški laisvalaikio pomėgiai gali pasirodyti kvaili, kol žvelgiate į juos iš šalies. Vis dėlto verta tapti futbolo ar bokso sirgale, imti domėtis politiniais įvykiais šalyje ir pasaulyje. Ir netrukus pajusite, kokia patraukli jam tapote. Niekas taip nesujungia žmonių kaip bendri pomėgiai.

9. Visaip pabrėžkite jo privalumus

Vyrams patinka, kai pripažįstami jų sugebėjimai. Juos reikia girti – lygiai kaip vaikus. Tai glosto jų savimeilę ir skatina tolesniems laimėjimams.

10. Niekada nesmerkite jo dėl trūkumų

Klausytis priekaištų vyrui nepakeliamas dalykas. Ypač moterų priekaištų! Jis pasijunta pažemintas, net jei moteris teisi. Jei norite pakeisti vyrą, tai to reikia siekti gudrumu ir aplinkiniais keliais, kad jis pats užsimanytų pasikeisti.

11. Kuo dažniau tarkitės su juo

Klausdamos vyro patarimo, glostote jo sielą. Jis juk laiko save protingesniu už moterį. Nesklaidykite jo iliuzijų. Jeigu jo patarimas jums netinka, nesiginčykite su juo ir pasielkite savo nuožiūra. Vyras nesiaiškins, kuo viskas baigėsi, jam svarbus pats faktas, kad tarėtės su juo.

12. Nesiskųskite jam dėl nieko

Vyrai nemėgsta, kai kas nors nuolat dejuoja. Juos tai erzina. Jie ir patys mielai kam nors pasiguostų, bet to daryti neleidžia stipriosios lyties statusas. O kai kiti jam skundžiasi, jis pakęsti negali. Apsaugokite savo vyrą nuo papildomų nemalonumų.

13. Stenkitės visada ir visur jį suprasti

Vyrai jaučiasi laimingi, kai juos supranta. Be supratimo neįmanoma santuoka. Nepavyks darniai gyventi su žmogumi, kurio nesistengiate suprasti. Net tuomet, kai matote, kad jis neteisus, vis tiek bandykite atspėti jo poelgio motyvą.

14. Mokykitės visą laiką būti geros nuotaikos

Vyro gyvenime tiek daug dalykų, kurie gadina jam nuotaiką. Jei šalia bus visada gerai nusiteikusi moteris, vyras tai įvertins. Jei dar išmoktumėte pataisyti jam nuotaiką, tai taptumėte nepakeičiama ir būtinai reikalinga.

15. Suteikite jam laisvę

Tai sunkiausia, bet būtina sąlyga. Jūsų atsiradimas jo gyvenime neturi atimti iš jo laisvės, kurią jis taip brangina. Tai ir yra pagrindinė kliūtis, trukdanti jam sudaryti santuoką.

Šaltinis:

Alfa logo
Autorė: Gražina Vasiliauskienė

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą