Pradžia Tradicijos 15 dalykų ką reikia padaryti tapus pamerge

15 dalykų ką reikia padaryti tapus pamerge

15 dalykų ką reikia padaryti tapus pamerge
Nuotrauka: J Photography

Pirmos kelios dienos tapus pamerge gali sukelti labai daug džiaugsmo ir teigiamų emocijų. Jūs jau galvojate apie mergvakarį, nekantraujate ieškoti pamergės suknelės ir laukiate nesulaukiate kada galėsite padėti kiek tik įmanoma būsimai nuotakai. Tačiau po geros savaitės ar dviejų turėtų kilti ne vienas ir ne du klausimai, o ką daryti toliau? Taigi kai baigsis pirminė ekstazė jums reikėtų pasižiūrėti į šį sąrašą kuris parodys ką reikėtų daryti vos tik tapus pamerge.

1. Nusistatyti asmeninį biudžetą

Tapti pamerge neretai reiškia, kad teks išlaidaut. Vertėtų įvertinti savo finansines galimybes ir nusistatyti ribą kiek galite išleisti tapus pamerge. Yra ne vienas būdas kaip galima sutaupyti pinigų, pavyzdžiui galite vietoj dovanų pirkimo jas padaryti pati arba vietoj pamergės suknelės pirkimo galite ją nuomotis.

2. Paklauskite nuotakos dėl visų detalių

Sužinokite viską iki detalių ko iš jūsų tikisi ir laukia būsima nuotaka. Pasidomėkite kiek daug jūsų pagalbos bus tikimasi ir kiek stipriai jums reikės įsitraukti į visa vestuvių procesą. Pasistenkite sužinoti kuo detalesnį vestuvių planą, kad galėtumėte jaustis pilnai įsitraukusi į vestuvių planavimą.

3. Pasižymėkite viską kalendoriuje

Kai tik sužinosite tikslią vestuvių data bei viskas kitas svarbias datas nepamirškite jų pasižymėti kalendoriuje. Kadangi jums teks nemažai skirti laiko vestuvėms ir su jomis susijusiais reikalais vos tik sužinosite kada vyks mergvakaris ar kažkoks susitikimas ar dar kažkas viską žymėkitės, kad nesusikirstu su kitais jūsų asmeniniais reikalais.

4. Susisiekite su kitomis pamergėmis

Žmonės kurie eis kartu su jumis vestuvių dieną bus ta grupė kuri ir padės būsimai nuotaikai prieš vestuves. Jeigu ne visas pamerges pažįstate asmeniškai, pasistenkite susipažinti su visomis merginomis prieš susitinkant gyvai. Pasilabinkite Facebook’e ar per kitus socialinius tinklus ir susipažinkite bent šiek tiek.

5. Nusiųskite padėkos žinutę

Būti išrinktai pamerge yra labai didelė garbė, net jeigu jau esate buvusi daug kartų pamergė. Nepamirškite pasakyti būsimai nuotaikai kaip jūs džiaugiatės ir esate dėkinga, gavusi progą būti pamerge bei kaip nekantriai laukiate vestuvių.Padėkos žinutė ar mažytė dovanėlė uždegs puikų toną visam vestuvių procesui.

6. Informuokite nuotaką dėl pasikeitimų

Jeigu dėl nesuplanuotų priežasčių neberandate laiko ar pinigų prisidėti prie vestuvių proceso būtinai informuokite būsimą nuotaką. Būkite atvira ir nuoširdi apie tai ką jums tenka patirti irk as jus stabdo. Tokiu atveju jūs visi būsite tame pačiame puslapyje ir nuotaka negalvos, kad jūs pasiplovėte nuo savo pareigų.

7. Nuspręskite kuo labiausiai norite prisidėti

Jeigu jūs dievinate vestuvių planavimą ar mėgstate rinkti dekoracijas ar kurti sėdimų vietų planus, stenkitės skirti savo laiką būtent tam. Informuokite būsimą nuotaką apie tą kas jums labiausiai prie širdies irk ą gariausiai mokate.

8. Turėkite pinigų atsargų

Jeigu ir nusistatėte savo pamergės biudžetą visada turėkite šiek tiek daugiau pinigų, nes kainos nuolatos auga arba gali ištikti kažkas neplanuoto. Kad išvengtumėte to, pasistenkite greta biudžeto atsisakyti bent vieno kavos puodelio su pyragėliu į savaitę ar kažko kito, kad vestuvių planavimo procese turėtumėte papildomų pinigų jeigu jų prireiktų.

9. Sekite skrydžius ar keliones

Jeigu jūs esate ne iš to pačio miesto ar mergvakaris vyks kažkur kitur ar net užsienyje pasidomėkite dėl kelionės iš anksto. Pasidomėkite portalais kurie siūlo įvairias akcijas ir taip galite sutaupyti nemažai pinigėlių net jeigu jūs gyvenate Kaune, o vestuvės ir būsima nuotaka gyvena Vilniuje galima sutaupyti pinigų kelionei sekant akcijas.

10. Užsisakykite apgyvendinimą

Jeigu planuojate užsisakyti viešbučio kambarį vestuvių nakčiai ar mergvakariui, pasistenkite vos tik sužinoję tikslias datas nieko ir nelaukti. Taip išvengsite paskutinės minutės kainų kaitos bei situacijų, kad nebus vietos jūsų norimame viešbutyje.

11. Pasidomėkite pamergių suknelių tendencijomis

Net jeigu būsima nuotaka dar nenusprendė kaip turėtų atrodyti pamergės, niekas netrukdo jums tuo pasidomėti pačiai ankščiau laiko. Pasidomėkite, kas nuomoja pamergių sukneles arba parduotuves kuriuose galite nusipirkti suknelę ar net gauti ir nuolaidą arba paieškokite tokių variantų kurie leis kiekvienai pamergei turėti savo suknelę, o ne visoms būti su tokiomis pačiomis suknelėmis. Pristatykite savo paieškos rezultatus nuotaikai ir taip nustebinkite ją.

12. Prisidėkite prie vestuvių vakarėlio

Vienas iš pirmų įvykių per vestuves bus sutuoktuvių vakarėlis. Pasidomėkite nuotakos ar reikia pagalvos su jo planavimu (pasidaryk pats dekoracijomis, specialiais vestuviniais kokteiliais ar bet kuo kitu).

13. Sugalvokite kelis mergvakario vakarėlio variantus

Sugalvokite penkias vietas ar idėjas kur galėtų švęsti mergvakarį. Jeigu būsima nuotaka vis dar nėra tikra ką ji norėtų daryti tai jūsų idėjos gali išgelbėti ją. Taip pat, pasidomėkite vietų kurios tilptų į būsimos nuotakos biudžetą arba tokių vietų kurios siūlo nuolaidas didelėms grupėms žmonių.

14. Pasidomėkite mergvakario žaidimais

Pasidomėkite kokie žaidimai yra žaidžiame per mergvakarius. Visada galite sugalvoti savo žaidimą. Atkreipkite dėmesį, kad mergvakario žaidimai turėtų būti įtraukiami bei susieti su jaunųjų asmenybėmis, priverskite svečius juoktis ir praleisti smagiai laiką.

Keli variantai: TOP 10 linksmų mergvakario žaidimų idėjų arba 10 Idėjų mergvakario užsiėmimams.

15. Skirkite laiko poilsiui

Jeigu jums jūsų nauja pamergės pareiga atrodo, kad turėtumėte nuolatos kažkuo prisidėti nepamirškite skirti laiko ir poilsiui. Būnant pamerge daugumoje atveju teks nemažai prisidėti prie vestuvių, bet kai tik turėsite laisvą dieną ar kelias kai nebus jokių užduočių, skirkite laiko sau bei poilsiui.

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą