Pradžia Dekoracijos 13 idėjų vestuvių stalo papuošimui

13 idėjų vestuvių stalo papuošimui

13 idėjų vestuvių stalo papuošimui

Norite papuošti vestuvių stalą neaukojant biudžeto?, štai jums 13 paprastų ir pigių bei svarbiausia estetiškai gražių idėjų.

1. Paprasti valgomi papuošimai

Šaltinis: BRIDALGUIDE

Nusipirkite akies tipo saldainių ir pripildykite jais akvariumą ar kokią kitą stiklinę vazą. Kad suteiktumėte dar daugiau unikalumo pritaikykite saldainių spalvas pagal jūsų šventės spalvas. Pridėkite dar vestuvinių gėlių ir turėsite lengvai pasigaminamą stalo dekoraciją.  Patarimas: kiekvienam svečiui duokite gražų medžiaginį maišelį į kurį jie galės prisidėti saldainių.

2. Jūros stiklinis žibintas

Jūros stiklinis žibintas
Šaltinis: A PUMPKIN & A PRINCESS

 

Dar viena idėja suteikianti šiek tiek paplūdimio tematikos. Priklijuokite jūros stiklo, jūros kriauklių ar vazos kamšalo į stiklainį. Jį apriškite virvute padarydami kaspiną. Jeigu planuojate dideles vestuves ir laiko trūksta tai galbūt ir nebus pats geriausias sprendimas, nes tai reikalauja nemažai laiko.

3. Žibantis nupjauto medžio dekoras

Žibantis nupjauto medžio dekoras
Šaltinis: DARBY SMART

Tai viena iš pasidaryk pats vestuvių idėjų kuri bus nesunkiai priderinama prie beveik bet kokios vestuvių tematikos. Pati technika yra labiau skirta padėkliukas tačiau suteikiant dar daugiau unikalumo supjaustę medį juostomis kaip paveiksliuke viršuj ir jį papuošus blizgučiais ar kitokiomis dekoravimo priemonėmis išgaunamas labai įdomus variantas. Pastaba: būkite atsargūs su klijais.

4. Disnėjaus įkvėpti centriniai papuošimai

Disnėjaus įkviepti centriniai papuošimai
Šaltinis: POPSUGAR

Nuotakos kurios mėgsta Disney animacinius filmukus gali papuošti savo vestuvių stalą pelenės moliūgo papuošimu.  Dar kartą įspėsime, būkite atsargūs su klijais. Tačiau, tegu tai nesustabdo jūsų padaryti kuo labiau spindinčio papuošimo. Pastaba: jeigu norite pasiekti kuo artimesnį rezultatą pateiktam pavyzdžiui, teks padaryti kelis sluoksnius.

5. Auksiniai rožių vyno buteliai

Auksiniai rožių vyno buteliai
Šaltinis: POPSUGAR

Vos tik išgėrėte savo mėgstamą vyną neskubėkite išmesti butelio. Pradžiai panaikinkite butelio etiketes. Nuplovę ir iš sausinę butelį nupurkškite metaliniais dažais butelį bent dviem sluoksniais. Vieną sluoksnį galite padaryti ir iš blizgių papuošimų suteikiant žvilgesio.

 

6. Žibanti Guboja

Žibanti Guboja
Šaltinis: WEDDING DISCUSS

Nėra nieko paprasčiau kaip lengvos pasidaryk pats idėjos ypač jeigu jos prideda daug estetikos. Guboja yra vienas iš pasirinkimų.  Jeigu norite pridėti šiek tiek žvilgesio prie paprastos vazos ar metaliniais dažais nudažyto vyno butelio. Nudažykite auksiniais ar kitokiais dažais šiek tiek floristikos ir gausite paprastą tačiau gražų papuošimą.

7. Rustic vyno kamščių vazos

Rustic vyno kamščių vazos
Šaltinis: DESIGN IMPROVISED

Jeigu esate mėgėja gerti vyną, neišmeskite butelio kamščių nes iš jų galima padaryti ne vieną įdomų rustic tipo papuošimo projektą.  Jums reikės DAUG vyno kamščių, kubinio tipo vazos.  Apklijuokite ar kitaip apjunkite aplink vazą kamščius ir turėsite unikalią vazą. Kad išgauti lengvesnį apklijavimą, kamščius perpjaukite per pusę, taip turėsite daugia medžiagos.

8. Smėlio terariumas

Smėlio terariumas
Šaltinis: HONESTLY WTF

Ekologiją palaikančios nuotakos irgi gali pasipuošti savo vestuvių stalą. Su tinkamu kiekiu saulės šviesos, vandens ir smėlio bei žalumos užsiauginsite savo terariumą. Pats procesas yra ganėtinai lengvas, tereikia šiek tiek fantazijos kaip pateikti visą vaizdą, tačiau jūsų pasėti augaliukai gali užtrukti kol užaugs todėl tai reiktu ruošti daug ankščiau nei kelios dienos prieš ceremoniją.

9. Mini paplūdimys

Mini paplūdimys
Šaltinis: THE REALISTIC ORGANIZER

Jeigu neturite laiko jūros įkvėpto stiklainio idėjai (2 punktas) ši mini paplūdimio dekoracija yra greitesnė ir paprastesnė versija. Nusipirkite medinių dėžučių ir pripilkite jas smėlio ir jūros kriauklėmis. Papuoškite stiklinėmis vazomis su vandeniu ir plaukiančiomis žvakėmis. Taip pat galite įkomponuoti ir staliukų numerius.

10. Kankorėžių krepšelis

Kankorėžių krepšelis
Šaltinis: THIS WEST COAST MOMMY

Jeigu nesate bandžiusi pasidaryk pats nė vieno projekto tai šis projektas turėtų jus sudominti. Tai ganėtinai nebrangi idėja.  Kai išeisite pasivaikščioti, pasirinkite kankorėžių. Nudažykite juos jūsų vestuvių spalvomis ir įkomponuokite juos į krepšelį naudojant metaliniais strypeliais. Taip pat galite pridėti ir žalumos ar kitų dekoracijų.

11.  Gėlių žvakidės

Gėlių žvakidės
Šaltinis: DESIGN MOM

Jeigu jūsų stalas yra rustic tipo tai ši idėja kaip tik jums. Pasiruoškite šiek tiek išsitepti rankas su plastilinu. Pajunkite fantaziją ir sukurkite įvairių įvairiausių gėlių tipo žvakidžių.

12.  Kelionės tikslo dekoras

Kelionės tikslo dekoras
Šaltinis: A JOYFUL RIOT

Šis projektas yra labai visapusiškas bet kokių vestuvių dekoravimui. Paimkite gaublį ir jį nudažykite bei nepamirškite priderinti ir kitų detalių prie savo temos. Šiame pavyzdyje prie nudažyto gaublio buvo priderintos kelios knygos ir sukurtas subtilus boho vestuvių stiliaus stalo papuošimas. Tai puiki proga išlaisvinti ir savo piešimo įgūdžius.

13. Mozaika

Mozaika
Šaltinis: CRAZY FOR US

Jeigu planuojate “Cinco de Mayo soiree” vestuves tai dar vienas puikus simbolis jūsų šventei. Jums prireiks plastikinės kaukolės, sidabrinių dažų ir spalvotų plytelių. Pridėkite dar gražių gėlių ir turėsite dar vieną nuostabų stalo papuošimą.

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą