Pradžia Ceremonijos vieta 12 vestuvių dekoro idėjų iš kaspinų

12 vestuvių dekoro idėjų iš kaspinų

12estuvių dekoro idėjų iš kaspinų

Kai galvojate apie kaspinus ko gero pirma mintis kuri kyla jūsų vaizduotėje didelis kaspinas, tačiau tai nėra vienintelis kaspinų panaudojimo būdas ypač žinant, kad jie būna įvairių dydžių bei spalvų ar tekstūrų kas idealiai tinka vestuvių šventei. Kaspinais papuošti galite nuo automobilio iki pačių įvairiausių vestuvių akcentų. Žemiau pateikiame kelias įdomias kaspinų panaudojimo idėjas.

Vestuvių kėdės

12estuvių dekoro idėjų iš kaspinų

Kaspinai idealiai tinka vestuvių kėdžių papuošimui. Papuošiant kėdžių nugarinę dalį jūsų vestuvių spalvos kaspinais suteiks puikų akcentą. Jeigu norite sutaupyti galite papuošti tik jaunavedžių kėdes taip išskirdami būtent juos iš minios.

Vestuvių pakvietimai

12estuvių dekoro idėjų iš kaspinų

Kadangi kaspinai yra patys įvairiausi jie puikiai tinka kaip vestuvių pakvietimo papuošimai. Nesvarbu kokio stiliaus bus jūsų pakvietimas, kaspino kombinaciją priderinsite prie bet kokio jūsų pasirinkimo.

Vestuvių automobilio papuošimas

12estuvių dekoro idėjų iš kaspinų

Vestuvių automobilis nebus vestuvių automobiliu be kaspinų papuošimų. Paprastai naudojama baltos ir rožinės spalvos kombinacija, tačiau jūs galite laisvai rinktis jums mėgstamiausias spalvas.

 Ceremonijos vietos papuošimas

12estuvių dekoro idėjų iš kaspinų

Sukurkite šaunų papuošimą tiek lauko tiek vidaus vestumės ant rėmo pakabinę kaspinų. Ši dekoracija puikiai tiks tiek kaip vieta fotografuotis tiek kaip papuošimas prie vaišių stalo.

Pokylio vietos dekoracijos

Papuoškite pokylio vietos lubas horizontaliais kaspinų papuošimais. Taip pat galite papuošti ir stalus kaip parodyta nuotraukoje sukuriant vienodą kompoziciją.

Vestuvių stalų papuošimai

Ar esate pagalvoję, kad vestuvių stalą galima papuošti ir kaspinais? Kaspinus galite priderinti prie naudojamų gėlių, jie taip pat gali laikyti servetėles ar vardų korteles. Pasitelkus kūrybiškas mintis galite sukurti pačių įdomiausių idėjų kaip panaudoti kaspinus dekoruojant vestuvinį stalą.

Išskirtinis akcentas

Panaudokite kaspinus paryškinant vieną išskirtinę vietą ar tai bus šokių aikštelė ar baras ar deserto vieta. Suteikite papildomo žavesio panaudojant lemputes kartu.

Dekoro akcentai

12estuvių dekoro idėjų iš kaspinų

Kaspinus su jūsų vestuvių spalvų gama galite panaudoti kaip papildomus papuošimo akcentus tiek ant lempų stulpų tie vestuvių vietos praėjime. Jeigu galvojota, kad kažkam nepamaišytų keli papildomi kaspinai net nedvejokite.

Gėlių puokštės surišimas

12estuvių dekoro idėjų iš kaspinų

Paprašykite savo gėlių floristės, kad panaudotų kaspiną jūsų vestuvių puokštei kaip baigiamą akcentą. Tai bus puikus gėlių surišimo būdas ar tiesiog romantiškai atrodantis priedas.

Jaunikio švarko papuošimo akcentas

12estuvių dekoro idėjų iš kaspinų

Kaip jaunosios puokštė taip ir jaunikis gali savo švarko papuošime įkomponuoti kaspiną.

Vestuvių torto papuošimas

12estuvių dekoro idėjų iš kaspinų

Net vestuvių tortas gali būti papuoštas kaspinais taip iš paprasto torto tapdamas unikaliu bei tuo pačiu nereikalaus didelių išlaidų brangesniems papuošimams

Vestuvių dovanos svečiams papuošimas

12estuvių dekoro idėjų iš kaspinų

Pabaigai, jeigu planuojate svečiams įteikti atminimo dovanas, kaspinas bet kokią jūsų dovaną pavers kur kas mielesne jūsų svečiams.

 

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą