Pradžia Kita 12 senamadiškų pasimatymų įpročių kuriuos mums reikėtų naudoti

12 senamadiškų pasimatymų įpročių kuriuos mums reikėtų naudoti

12 senamadiškų pasimatymų įpročių kuriuos mums reikėtų naudoti

Ar kada susimąstote, kad jūs nepriklausote šiam amžiui? Kai kurie jūs turbūt esate per jauni tai suprasti, tačiau paklauskite savo tėvų ar senelių.

Mes esame tikri, kad esate bent kažką girdėję apie žavingą juodą ir baltą erą. Tos senos ir išblukusios nuotraukos kur jūsų senelis buvo idealus džentelmenas, o senelė tikra gražuolė. Ehh, geros buvo dienos.

Jeigu paklaustumėte mūsų, mes tikrai iškeistume 2019 metus į auksinius 70-ūjų laikus bent dienai ar kelioms. Tais laikais buvo daug svarbių dalykų, vienas iš jų autentiškumas.

Žmonės vertino nuoširdumą ir atvirumą, jų muzika iki šių dienų išliko tikra klasika su savo verte ir turbūt tokia išliks visam laikui, o svarbiausia pasimatymai buvo tarsi ypatingi renginiai įkvėpti rafinuotų metodų.

Taigi, ar dabartinius monotoniškus pasimatymų įpročius vis dar įmanoma pakeisti? Pagalvokime apie daugiau meilės, dėmesio, džentelmeniškumo, palaikyti atidarytas duris, gėles.

Jeigu ši įžanga sudomino jums, nieko daugiau ir nebelaukiam ir pabandome apžvelgti kelis punktus kuriuos reikėtų sugrąžinti į šių dienų laikus.

Pajudink savo užpakalį ir iškviesk ją į pasimatymą

Visiems laikams pamirškite terminą “leisti laiką”. Berniukai ir vyriškiai, jeigu norite eiti į pasimatymą su ta ypatinga mergina, tiesiog iškvieskite ją  tiesiogiai. Tiesiai šviesiai išdėstant savo jausmus ir parodant dėmesį bei meilę, sumažina jūsų šansus papulti į “friendzone”(draugų zoną).

Gražiai apsirenkite

Kas atsitiko šių laikų madoms? Pasistenkite bent per pasimatymą atrodyti gražiai ir solidžiai. Patikėkite mumis, drabužių stilius nemažai pasako apie jus.  Mes nesakome, kad turite būti pasipuošę tarsi vyktumėte į Oskarų apdovanojimus, tačiau nepagailėkite ištraukti iš spintos tuos specialiai progai laikomus marškinius.

Turėkite su savimi mažą dovanėlę ar gėlių

Pasimatymuose dovanos tikrai nėra pats svarbiausias atributas, tačiau labai pagirtina, kad jūs pasistengėte padaryti kažką prasmingo. Nesvarbu net jeigu tai tik mažytė gėlytė nuskinta iš jūsų mamos darželio ar jūsų išrinktos antros pusės mėgstamiausi saldainiai, tai nenuginčijamas romantikos gestas.

Eikite šokti, o ne šėlti klube

Nežinome kaip jums, tačiau klubai su visu savo šiuolaikiškumu mus tiesiog pykina. Žmonės atrodo tarsi nesimėgautu savimi. Truputi paieškojus galima rasti ramesnių ir smagesnių vietų. Išrinkite dieną ir eikite šokti. Gražinkite senus retro stiliaus šokius į realybę.

Paslėpkite savo telefoną

Norime priminti, kad visu pirma naudotis telefonu priešais kitą žmogų – didelė nepagarba to žmogaus atžvilgiu. Kiek kartų mes mate žmones “įkritusius” į telefonus per “romantiškus” pietus ar vakarienę. Prašome to nedaryti, bent kelias valandas skirkite vien tik savo išrinktam žmogui.

Atidarykite mašinos dureles

Žinoma tai nėra privaloma, tačiau labai džentelmeniškas poelgis tuo pačiu parodantis, kad ši vakaro dama jums rūpi.

Būkite atviri apie savo ketinimus

Tema apie jūsų santykius visada yra kiek sudėtinga ypač jeigu jūsų susitikinėjimas pradinėje stadijoje. Patarimas: niekada nevenkite jos. Visada – išmintinga būti atviriems apie jūsų ketinimus. Ar mes judame link santykių ar tai tik dar vienas nieko nereiškiantis susitikimas.

Iškviesk ją į romantišką vakaro pasimatymą

Jeigu jūs ne naujokas pasimatymų reikale, tai tikime, kad jau turite savo įpročius. Kodėl ne įdiegus įvairovės? Rezervuokite staliuką naujame restorane ir taip nustebinkite ją.

Nesitikėkite sekso per pirmą pasimatymą

Prieš šį žingsnį įvertinkite situaciją. Realybė tokia, kad kartais rasite lengvą “grobį” tačiau jeigu prieš jus yra dama, prašau neskubėk. Kiekvienas žingsnelis skaičiuojasi, todėl būkite džentelmenu ir neskubėkite.

Sakykite “aš myliu tave” tik tada kai tai jausite

Šiais laikais žmonėms visai nerūpi jūsų jausmai. Nebūkite tas kuris žarstosi frazėmis kurios nieko nereiškia. Sugrąžinkime tikrą šios frazės esmę. Sakykite “aš tave myliu” tik tada kai jausite tai. Tik tada šie žodžiai įgauna magijos.

Atsiminkite dalykus kurie jai suteikia laimės

Ar prisimenate tuos mažyčius dalykus kurie paverčia ją tikrai laiminga? Pavyzdžiui einant į jos mėgstamo filmo premjerą, atsimenant kokį gėrimą ji mėgsta, klausantis tos vienintelės dainos bei gerbiant jos muzikos pasirinkimą. Mes galime tęsti šį sąrašą bet manome, kad turėjote pagauti jo esmę. Niekada nepamirškite tų mažų dalykų!

Visada būkite laiku

Pabaigai, atminkite, kad vėluoti yra didelė nepagarba ypač pirmuose pasimatymuose. Būkite tas džentelmenas kuris atvyks 10 ar daugiau minučių ankščiau. Geriau palaukti pačiam, nei priversti damą laukti.

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą