Pradžia Straipsniai 10 Kritinių klaidų besirenkant vestuvinę suknelę…

10 Kritinių klaidų besirenkant vestuvinę suknelę…

Atsivesti palydą…

Mes puikiai suprantame, kad vestuvinė suknia- vienas svarbiausių rubų, kuriuos kada nors apsirenksite ir norite, kad ji būtų absoliučiai tobula. Tačiau iš visų pusių staiga pasipylus skirtingoms nuomonėms Jūs ne tik užtruksite daugiau laiko bandydama nuspręsti, kurios nuomonės vertos klausytis, bet ir tuo pačiu suabejosite pačia svarbiausia- Jūsų nuomone. Mūsų patarimas- į šį atsakingą žygį veskitės ne daugiau kaip du žmones… Šiai rolei tinkamiausi asmenys būtų nuotakos mama, sesuo ar geriausia draugė. Paprastai jos nori paties geriausio jaunajai ir visuomet pasidalins atvira, bet apgalvota nuomone.

Vestuvines sukneles paieskos

Apsipirkintėti per anksti

Daugelis porų renkasi kiek ilgesnį sužadėtuvių periodą nei 12 mėnesių, tačiau nepradėkite ieškoti vestuvinės suknios daugiau nei likus metams iki vestuvių. Imkitės šios atsakingos užduoties kiek vėliau, kai būsite tvirtai pasiruošusi ten ir tada nusipirkti ar išsinuomuoti išsvajotąją vestuvinę suknią. Negana to, labai svarbu besirenkant sunkelę žinoti spalvines bei stiliaus detales apie visą vestuvių ceremoniją. Pavyzdžiui, pūsta karoliukais siuvinėta suknia, puošta trijų metrų ilgio nuometu atrodys pritrenkiamai didelėje pokylių salėje, tačiau gali pasirodyti kiek per daug nedidelėje koplyčioje ar gamtoje.

Be abejo, per ilgai neatidėliokite šios atsakingos užduoties. Jei Jūsų pasirinktą suknią salonas siųsdins iš užsienio, tai gali užtrukti iki 7 mėnesių… Žinoma, skubios siuntos žymiai sutrumpina šį laikotarpį, bet nemažai ir kainuoja…

vestuviu kalendorius

Matuotis nesuskaičiuojamą kiekį suknelių

Paprastai nuotakos pasimatuoja tarp 4-7 suknelių ir tikrai neturėtų matuotis daugiau nei 10, kadangi tai gali tik sutrikdyti ir atitolinti galutinį sprendimą.

Dažnai nuotakos tiesiog nenori greitai pabaigti vestuvinės suknelės rinkimosi patirties, juk paprastai tai išgyvename vieną kart gyvenime… Įdomiausia tai, kad būtent dėl šios priežasties jaunosios neretai nenusiperka suknios, kuri Joms patiko labiausiai, kadangi arba apie ją pamiršta, arba susipainioja dėl plataus ir nesibaigiančio pasirinkimo.

Ir dar vienas nedidelis įspėjimas: Nenustebkite, toli gražu ne visos nuotakos išgyvena tą nenuginčijamą momentą, kai skruostais ima ristis ašaros vos išvydus save veidrodyje ir jos tiesiog žino, kad tai TA suknia… Nenusiminkite jei to nepatyrėte, iš tiesų tai gana retas reiškinys.

per daug vestuviniu sukniu

Pasiduoti įspūdingoms salonų nuolaidoms…

Pasistenkite nesuklupti ir nepirkti suknelės vien dėl to kiek ji kainavo prieš nuolaidą ir už kiek ją galite nuspirkti dabar. Atkreipkite dėmesį, kad didžiausia klaida būtų įsigyti vestuvinę suknią internetu; betaisydami iš toli atkeliavusį, nesimatuotą siuntinį praleisite daugiau laiko nei besirinkdami pačią suknią.

Jei vis tik perkate suknią nuolaidų sezono metu, gerai apžiūrėkite kiekvieną suknelės detalę ir siūlę dėl galimų įplyšimų ar neišvalomų dėmių, kadangi labai tikėtina, jog suknią matavosi ne viena ir ne dvi kitos nuotakos. Nedideles problemėles kartais gana lengva pataisyti pačiuose suknelių salonuose, tačiau dideli įplėšimai ar kitos labiau pastebimos problemos gali Jums atsieiti nemažai pinigų…

ispardavimas

Reikalauti netinkamo dydžio

Vestuvinių suknelių dydžiai ne visuomet atitinka kasdienių rūbų dydžius, be to, skirtingų dizainerių suknios taip pat dažnai neatitinka tų pačių dydžių išmatavimų. Geriau būtų žinoti savo išmatavimus ir dėl atitinkamo dydžio leisti nuspręsti salonų darbuotojams.

Planuojate numesti svorio iki didžiosios dienos? Vestuvinių suknelių salonuose šis pažadas per dieną nuskamba bent kelis kartus, tačiau neretai taip ir lieka tik pažadu. Apsidrauskite, ir užsisakykite suknią, kuri atitinka Jūsų dabartinius išmatavimus. Visos suknios gali būti sumažintos net iki keturių didžių, o padidintos dažniausiai tik vienu.

Jei vis dėlto užsakytoji suknia pasirodo kiek mažoka, nestresuokite ir nepulkite laikytis visų žinomų dietų. Visuomet galima kažką sugalvoti: užsakyti daugiau tos pačios medžiagos, ar net įsiūti naują suknios suvarstymą realistiškiau atitinkantį kūno formas.

vestuvines sukneles ismatavimai

Matuotis tik vieną suknios tipą

apie 80 procentų nuotakų palieka vestuvinių suknelių salonus įsigiję suknią, apie kuria net nebuvo svarsčiusi prieš tai. Žinoma, puiki idėja į matavimasi atsinešti patinkančių suknelių nuotraukų, ar tiesiog turėti nuomonę apie patinkančias suknias, tačiau jei konsultantas/ė rekomenduoja kažką kiek kitokio, nesibodėkite ir pasimatuokite!

Neįmanoma nuspėti, kaip suknia atrodys ant Jūsų kūno, kol ši kabo ant pakabos. Dauguma nuotakų pilnesniais klubais mano, kad joms nevalia vilkėti prigludusios suknios, tačiau iš tiesų nemažai prigludusių suknių tik subtiliai paryškins nuotakos privalumus, užuot slėpdama viską po keliais sluoksniais medžiagos.

vestuvines sukneles beieskant

Pirkti suknią, kuria neesate 100proc. patenkinta

Didžiausia klaida, kurios nuotakos gailisi labiausiai, tai suknelė pirkta dėl kitų žmonių įtakos ir nuomonės, nesiklausant pačios savo minčių ir širdies. Štai kodėl taip svarbu gerai apgalvoti ir pasirinkti ką su savimi vesitės rinktis vestuvinių suknelių.

Jei neesate įsitikinusi dėl suknios, ar jaučiate spaudimą iš savo palydos ar salono konsultanto/ės ir nenorite daryti skubotų sprendimų, ramia širdimi grįžkite namo tuščiomis, ir prisiminkite patarlę- “Rytas už vakarą protingesnis”. Tikėtina, kad kitą dieną sprendimą priimti bus kur kas lengviau.

nepatenkinta vestuvine suknia

Matuotis sukneles, kurių negalite įpirkti

Pamatote nenusakomo grožio suknią vitrinoje ir pamąstote: “Pasimatuosiu įdomumo dėlei… Juk nieko blogo!” Šis nekaltas pasimatavimas gali priversti Jus jaustis be galo nusivylusiai visomis kitomis sukniomis, kurios niekada neprilygs tai vienintelei, kurios negalite įsigyti. Turite matuotis suknias tik jei žinote, kad išgalėsite jas nusipirkti ar išsinuomuoti.

Besiruošdama šiai atsakingai užduočiai, dar prieš palikdama namus nuspręskite, kiek pinigų galite skirti šiam pirkiniui. Žinodama savo biudžetą, taip pat rinkitės atitinkamus salonus.

Brangi vestuvine suknia

Visą vestuvinei aprangai skirtą biudžetą skirti sukniai

Tarkime, kad savo vestuvinei aprangai galite skirti 2000 litų. Tai nereiškia, kad turėtumėte ieškoti suknios už visus turimus pinigus. Beveik kiekvieną suknią reikia patobulinti, kad ši nepriekaištingai atitiktų Jūsų kūno linijas ir reikalavimus- tai kainuoja! Siuntimo kaina bei mokesčiai taip pat turėtų būti įtraukti į galimas išlaidas. Nepamirškite papuošalų bei kitų aksesuarų!

vestuviu biudzetas

Klaidžioti po atsitiktinius vestuvinių suknelių salonus

Jei esate didesnio dydžio modelis, prieš apsilankydama salone pasiteiraukite jų turimo asortimento dydžius. Taip pat įsitikinkite, kad salonas yra oficialus Jūsų pasirinkto dizainerio atstovas, kadangi tik šitaip galite žinoti, ar Jūsų svajonių suknia autentiška. Tai galite padaryti nuodugniau patyrinėję Jus dominančių dizainerių internetines svetaines ar tiesiog jiems paskambinę.

nuotaka su laptop

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą