Pradžia Mergvakaris/Bernvakaris 10 Idėjų mergvakario užsiėmimams…

10 Idėjų mergvakario užsiėmimams…

Dėmesio vyriausiosios pamergės ir kitos jaunosios draugės! Iš patirties žinome, kad surengti sėkmingą ir smagų mergvakarį- nėra pati paprasčiausia užduotis… Galbūt ne visos merginos pažįsta viena kitą, gal kai kurios labiau padūkusios nei kitos ir, galų gale, gal ne visos svajoja išvysti striptizo erelį. Kad ir kokiam vakarėlui ruošiatės, esame tikri, kad bent kelios iš čia siūlomų idėjų įtrauks kiekvieną viešnią ir įkvėps Jus prigalvoti dar linksmesnių užsiemimų…

Mergvakaris

1. Buvusiųjų šarados

Pasidalinkite į dvi komandas ir pasikeisdamos vaidinkite buvusius jaunosios vaikinus, vienos nakties nuotykius ir t.t. Šiek tiek gėdos ir daug juoko!

Mergvakaris

2. Tiesa – Drąsa

Jei kažkas neatskleidžia tiesos ar neįvykdo drąsos- ‘šotas’! Drąsas pasirinkusios merginos galėtų “įkvėpti” vaikiną pastatyti jai išgerti, galbūt net įkalbėti jį atiduoti jai savo marškinėlius…

Mergvakaris

3. Aš niekados…

Kiekviena mergina paeiliui trumpai nupasakoja nutikimą, ir kitos merginos, kurios yra tai patyrusios turi išgerti ‘šotą’. Pvz.: Aš niekada nesimaudžiau jūroje nuoga… Merginos, kurioms teko be rūbų šokti į jūrą turi ištuštinti savo taurę.

mergvakaris

4. Apdovanojimai

Visos merginos nubalsuoja, kuri iš būrio pasižymi kokiomis savybėmis ir kiekviena gauna apdovanojimą. Prizais prisiminimams pasirūpinkite iš anksto, pasitarusios dėl nominacijų paslapčia nuo nominuojamos merginos. Nepamirškite pakelti tostų!

mergvakaris

5. Atspėk ką jis sakė

Kiekviena pamergė prieš vakarėlį turi paklausinėti jaunikio kelių klausimų apie jo ir nuotakos bendrą gyvenimą; pvz.: kokioje keisčiausioje ar labiausiai pašėlusioje vietoje yra išdykavę, kuriuo jo mėgstamu rūbu nuotaka labiausiai norėtų atsikratyti ir pan. Mergvakario metu paklauskite nuotakos tų pačių klausimų, jei ji atsako į klausimą tuo pačiu atsakymu kaip jaunasis- visos merginos tuština taures, jei suklysta- jaunoji geria ‘šotą’.

mergvakaris 13

6. Mergvakario knyga

Kelias savaites prieš mergvakarį nupirkite aplanką su išimamais puslapiais ir paprašykite kiekvienos pamergės ir į mergvakarį kviestos draugės parašyti, nupiešti, suklijuoti, surimuoti, sueiliuoti ar dar kitaip sudėlioti jos ir nuotakos draugystės istoriją ar tiesiog nuotrupas ar palinkėjimus į knygos puslapius. Galiausiai susitikusios susekite puslapius į bendrą aplanką ir padovanokite nuotakai mergvakario metu!

mergvakaris

7. Atspėk kieno kelnaitės!

Neteiskite žaidimo vien dėl pavadinimo 🙂 Tegu kiekviena mergvakario dalyvė nuperka nuotakai dovanėlę- kelnaites. Jaunoji vakaro metu turi išpakuoti dovanėles ir atspėti kuri draugė padovanojo kurias kelnaites! Jei atspėjo teisingai, mergina dovanojusi apatinį trikotažą turi išgerti ‘šotą’, jei nuotaka suklydo- pati turi pabaigti gėrimą.

mergvakaris

8. Garsusis mergvakario tortas…

Ko gero visos žinote apie garsųjį penio formos mergvakario tortą, kuris turi atnešti nuostabą kiekvienai būsimai nuotakai vakarėlio metu. Kodėl gi Jums visoms nepasiraitojus rankovių ir prieš linksmybėms prasidedant visoms neprisidėjus prie šio torto kepimo linksmybių?

Mergvakaris

9. Medžioklė

Priklausant nuo būsimosios nuotakos asmenybės (nuo ramesnės iki labiau pašėlusios), sudarykite daiktų sąrašą, kuriuos ji turės ‘sumedžioti’. Pvz.:
-Nepažįstamojo vizitinė kortelė;
-Mažutė tatuiruotė;
-Nepažįstamojo apatiniai;
-Nepaaiškinama nuotrauka (tai gali būti eilinis nepažįstamas prašalaitis avintis vienos iš pamergių batais);
-ir t.t.

mergvakaris

Tegu šauniausia mergina laimi!!!

10. Atsiminimui….

Prieš vakarėlį pasirūpinkite gana dideliu storo popieriaus lapu ar drobe. Mergvakario metu visos ryškiai pasidažykite lūpas ir palikite bučinį atsiminimui 🙂 Po visų linksmybių nuotaka galės įsirėminti šį žavų, meilės kupiną paveikslą.  Nepamirškite kiekviena pasirašyti po savo šedevru!!!

Mergvakaris

4 KOMENTARAI

  1. Labai šaunios idėjos. Mano sesuo išteka šią vasarą, tad aš jau pradedu organizuoti mergvakarį ir ketinu pasinaudoti keletų čia išvardintų idėjų. Labai patiko knyga – prilijuosim nuotraukų ir prirašysim palinkėjimų. Taip pat paveikslas su lūpų anspaudais – tokia idėja dar niekur nematyta. Mergvakario metu norisi privačios erdvės, nenoriu, kad vaikščiotume gatvėmis, tai visos sutikome, kad gera idėja bus švęsti laive: https://www.laisvalaikiodovanos.lt/dovana/pazintinis-plaukimas-laivu-birstone. Galbūt jūsų kitas straipsnis galėtų būti ne tik apie mergvakario veiklas, bet ir apie vietas, įdomias erdves, ur būtų galima švęsti? Tokių idėjų paskaityti labai norisi!

  2. Labai smgios idėjos. Per vieną mergvakarį piešėme ant šilko skarelės visos kartu ir dovanojom jaunajai. Net truputi pavydu buvo. Man rodos buvo mergaite is http://www.strakse.lt

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą