Pradžia Straipsniai 10 būdų kaip nustebinti vestuvių svečius

10 būdų kaip nustebinti vestuvių svečius

Svečiai – svarbi vestuvių šventės dalis. Pasipuošę plačiomis šypsenomis ir nešini glėbiais gėlių jie skuba pasveikinti jaunųjų svarbiausią jų gyvenimo dieną. Norėdami jiems atsidėkoti jaunieji kaip įmanydami savo šventę stengiasi padaryti kuo jaukesnę ir smagesnę. Kad būtų paprasčiau, pateikiame keletą idėjų, padėsiančių nustebinti savo šventės svečius. Tikimės, jos įkvėps jus!

Pagaminta_su_meile

Pasirūpinkite svečių transportu

Įprasta, kad vestuvių dieną jaunieji be santuokų rūmų ir bažnyčios aplanko ir netoliese esantį tiltą bei kitus objektus, kol galiausiai vyksta į pobūvio vietą. Tam, kad svečiai galėtų visiškai atsipalaiduoti, pasirūpinkite juos vežančiu transportu. Tai nebūtinai turi būti prabangus limuzinas, juk puikiai tiks ir paprastas autobusas, kuris ne tik užtikrins svečių saugumą. Be to, tai padės susipažinti tarpusavyje nepažįstamiems svečiams, tad vakarėlio metu visi bus labiau atsipalaidavą.

Jei nutarėte pasinaudoti šiuo patarimu, apgalvokite, kuo kelionėje galite užimti svečius. Galbūt kas nors galėtų paruošti ir pravesti keletą žaidimų, kad kelionė neprailgtų.

Būtų dar šauniau, jei svečiai žinotų, kad ir po šventės jiems nereikės rūpintis transportu. Todėl jei nepasirūpinote nakvyne, galite užsakyti taksi ar tą patį autobusą, laukiantį svečių iki pobūvio pabaigos. Svečiai įvertintų jūsų pastangas.

Vestuviu_transportas

Suteikite informacijos

Kviesdami svečius į vestuves nepalikite jų nežinioje. Jie tikrai įvertins, jei kartu su kvietimais pateiksite kuo daugiau informacijos. Tad nurodykite ne tik šventės laiką ir vietą, bet ir vestuvių temą, taip pat kitas naudingas vestuvių detales, kaip pavyzdžiui, vakarėlis vyks uždaroje patalpoje ar ant žolės. Žinoma, pasinaudoję visagaliu google svečiai gali pabandyti patys tai išsiaiškinti, tačiau neužkraukite to ant jų pečių. Pagalvokite ir apie save: kuo daugiau jiems pasakysite, tuo mažiau skambučių sulauksite pasiruošimo vestuvėms įkarštyje.

Vestuviu_sveciu_informavimas

Svečių priėmimas

Stalo kortelės su svečių vardais yra puiku, tačiau kortelių paruošimas dar nereiškia, kad svečiai jau susodinti. Neabejojame, kad vakarėlyje bus žmonių, galinčių juos palydėti iki vietos prie stalo. Svečiams tai padarytų didžiulį įspūdį.

Sveciu_susodinimas

Pasiūlykite veiklos

Vakarienė ir šokiai ne visada vilioja visus svečius. Jei tai viskas, ką galite pasiūlyti, tuomet tiesiog palikite šiek tiek erdvės, kad svečiai galėtų susiburti pokalbiams prie kavos. Taip pat ant poros tuščių staliukų padėkite kelis stalo žaidimus, svečių knygą, ant sienos pakabinkite plakatą su savo bei sutuoktinio(-ės) vaikystės nuotraukomis. Taip kiekvienas galės mėgautis vestuvių akimirkomis. Būtų šaunu, jei išnuomotumėte momentinių nuotraukų aparatą, kad svečiai galėtų nusifotografuoti ir iš karto pasiimti nuotrauką kaip suvenyrą. Tai tikrai smagi atrakcija, žavinti tiek mažus, tiek didelius. Sakote, kad tai viršytų vestuvių biudžetą? Tuomet žvilgtelėkite į žemiau esančią nuotrauką ir galbūt jums kils pigesnių idėjų.

Sveciu_uzemimas

Dar vienas būdas, kaip galima nustebinti vestuvių svečius, — šokių šou programa ir pašokdinimu. Vedėjai, didžėjai, muzikantai ir dainininkai jau nieko nebe nustebina, jie yra dažni vestuvių dalyviai — vestuvių vakaro programos klasika. Na, o šokių pasirodymas yra retesnė vestuvių vakaro staigmena. Jei vestuvių svečiai labiau mėgsta likti stebėtojais — šokių programa jiems bus puikus reginys, o jei vestuvininkai aktyvūs dalyviai — pašokdinimas leis jiems išreikšti save šokių aikštelėje.

Šokių pramogos vestuvių svečiams

Svečių knyga

Svečių knyga – visiems žinoma vestuvių tradicija. Tačiau vietoje įprasto albumo pasiūlykite šį tą įdomesnio. Pavyzdžiui, pakabinkite didelį popieriaus lapą ir padėkite dažų, kad palinkėjimus svečiai galėtų nupiešti. Taip pat paruoškite anketas, kuriose pasiūlykite atskleisti intriguojančią informaciją apie jaunuosius. Pildyti ir skaityti kitų anketas bus įdomu be tik svečiams, bet ir jums patiems. Juoko bus į valias.

Sveciu_knyga

Įteikite lauknešėlius

Išvykstantiems svečiams įteikite atminimo dovanėles. Tai gali būti gurmaniškų užkandžių ryšulėliai, dailūs krepšeliai su saldėsiais, naminės uogienės ar medaus kupini stiklainėliai. Pagalvokite apie savo pomėgius. Jei turite menišką sielą, pagaminkite simbolines dovanėles, kurios dar ilgai svečiams primins apie jūsų šventę. Kartu pridėkite padėkos laiškelį su padėka, o galbūt ir kvietimu apsilankyti jūsų namuose.

Laukneseliai_sveciams

Praktiškos dovanos

Reikėtų pamąstyti, ar vakarėlio metu ir po jo likę svečiai jausis patogiai. Jei vestuvės vyks gamtoje, ir kaip tikriausiai tikitės, kepinant saulei, tuomet pamaloninkite susirinkusius kremu nuo saulės ir nebrangiais saulės akiniais. Vakare gali atvėsti, tad praverstų minkštučiai pledai. Na o jei po vakarėlio svečiai liks nakvoti, juos pradžiuginkite kvapnaus muilo gabalėliu.

Tokių “jei” yra apstu, tad pasitelkite išmonę ir nuspręskite, kas tikrai praverstų jūsų svečiams.

Praktiskos_dovanos_vestuviu_sveciams

Užimkite vaikus

Jei nutarėte kviesti svečius su vaikais, tuomet pamąstykite, kaip jų tėveliams galite užtikrinti nerūpestingas linksmybes. Paruoškite vaikams žaidimų, spalvinimo knygelių ir panašių dalykėlių, kad jie ilgam turėtų užsiėmimą. Jei vaikų daugiau, būtų šaunu pasamdyti auklę. Neabejojame, kad jūsų svečiai liktų sužavėti amžiams.

Vaikai_vestuvese

Miksuokite

Vietoj įprastų gėrimų pasiūlykite įmantrių kokteilių. Įrenkite kokteilių barą, kuriame miksologas meistriškai paruoštais gėrimais džiugins ne tik gomurį, bet ir akį. Arba tiesiog pasiūpinkite kokteilių gaminimui reikalingais daiktais ir leiskite juos išbandyti patiems šventės dalyviams. Na o jei esate alaus ar vyno mėgėjai, pavaišinkite svečius ypatingais gėrimais iš jūsų aplankytų vietų.

Kokteiliai_vestuvese

Gėlių galia

Vestuvių dieną jaunieji ir pabroliai bei pamergės būna pasipuošę gyvais gėlių žiedais. Tuo tarpu kiti svečiai, jauniesiems pridovanoję glėbius gėlių, žiedais gali džiaugtis tik iš toli. Pakeiskite šią tradiciją ir prie įėjimo į šventės vietą padovanokite po žiedą visiems šventės svečiams. Urmu perkant gėles tikrai nėra brangu, o kiekvienos moters plaukuose ir kiekvieno vyro atlape žydinti gėlė leis jiems pasijausti ypatingais.

Geles_vestuvese

Taigi, pateikėme 10 idėjų, kaip nustebinti vestuvių svečius. Tikimės, jog papildysite šį sąrašą savo idėjomis, kurios įkvėps mūsų skaitytojus.

Atminkite, kad svečius kvietėte norėdami su jais pasidalinti savo laime. Jie atvyko su dovanomis ir nuoširdžiausiais sveikinimais, todėl sukurkite jaukią atmosferą, padėsiančią sukurti nepakartojamas vestuvių akimirkas.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą